Nefret Sözleri

BY ADMİN 4 Ocak 2018

Nefret Sözleri Bakışlarında Kaybolmuştum, Baktığıma Pişman Ettin, nefret duygusu ile yazılmış birbirinden güzel nefret mesajları.

Nefret Sözleri Bakışlarında Kaybolmuştum Baktığıma Pişman Ettin

DUYGU YÜKLÜ NEFRET SÖZLERİ

Nefret Sözleri

Sayfa İçeriği: Yepyeni Nefret Sözleri, Nefret Sözleri 2018, Nefret Sözleri Anlamlı, Duygusal Nefret Sözleri, Nefret Sözleri Instagram, Nefret Sözleri Facebook, Nefret Sözleri Whatsapp

Ayrılıklar olmasaydı nefret sözleri olmazdı. Sevgiler bittikten sonra başlayan nefret söylemleri artık sayfamızdan bulabilirsiniz. Bir çok duygusal nefret mesajları barındıran sayfamız sizin için farklı farklı sözler vede yeni nefret sözleri bulundurmaktadır. Günden güne büyümekte olan sitemiz, her geçen gün yeni sözler ile dostlarımızın karşısına çıkmaktadır. Sizinde nefret ettiğiniz insanlara sosyal ağlarda paylaşa bileceğiniz güzel sözler artık parmaklarınızın uçunda. Hemen yazımızın devamını takip ederek en güzel nefret mesajlarına ulaşabilirsiniz.

NEFRET DUYGUSU İLE NEFRET MESAJLARI

Hatırlasana o eski yılları seni ne çok sevdiğimi o zamanlar istemezdin çünkü başkasını severdin simdi ne oldu yalvarıyorsun diz çöküyorsun ama başka kapıya sana verecek bir aşkım yok. Eğer çok istersen nefretim var.

– Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki, gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de, belki belkilerle dolu bir hayattı bu.

Hani insan ağlamak ister de, gözlerinden yas akmaz! Hani insan gülmek ister, yürekten gülmez! Hani insan birini bekler, o hiç gelmez! İşte o zaman ölmek ister, ecel gelmez!

– Birine verilen değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa eğer o güzel güzellerinle etrafına bir bak gördüğün her şeyi senin için feda edebilirim fakat sakin aynaya bakma çünkü seni asla.

Beni aradığın gün gözlerin yasla dolsun bensiz gecen günlerin haram olsun. Demiştin ki seni çok ama çooook seviyorum. Eğer bu sözün yalansa aska lanet olsun!

– Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile bana güldü ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile senin için ağlayacak.

Allah sana öyle bir ceza versin ki benim seni sevdiğim gibi sende bir başkasını sev ve o bir başkası seni sevdiğim kadar nefret etsin.

DUYGUSAL NEFRET SÖZLERİ

Sahte kalp acıyı değil acıtmayı sever ama gün gelir her şey tersine döner o acı çektirdiklerin seni bir kez değil bin kez siler.

– Senden nefret ediyorum, beni ve benimle ilgili her şeyi geçmişi anıları bir kalemde silebilirsin. Uzak dur benden.

Susarım, susarım bir gün gelir öyle bi konuşurum ki ne cevap verebilirsin ne de bir daha kendine gelebilirsin!

– Beni unutma istiyorum. Unutma ki; mctuncer.com ileride bir gün “ben kimin ahını aldım” diye düşünmek zorunda kalma.

Ben ki senin için dünyaları yakacaktım. Sen tutup beni yaktın nefretimsin!

– Bugün sinyal yakıp geçtiğin bu kalbi… Bir gün dörtlü yakıp bekleyeceksin.

Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatıyla taşıyanlardan öğrendim.

– Kimseye olduğundan fazla güvenme beyaz gülün bile gölgesi siyahtır!

Yazık oldu bütün emeklerime değer miydi senin gibi kalpsize.

– Güzeldin bir yere kadar benim gönlümde ama artık bir kahpesin.

Aya baktım seni gördüm. Sana baktım ayı gördüm.

– Gidenin arkasından nokta bırak ki gelen büyük harfle başlasın.

Al hadi hançeri eline vur hadi sırtıma acıma gülüm nasıl olsa kahpelik son moda!

– Gül güle bakar ağlar gül bülbüle bakar yanar bende sana baktıkça haline acıyorum.

Nefret ettiğim insanları bile seviyormuş gibi yapıyorsam gönlümün güzelliğindendir.

– Artık sen benim gözlerimin yaşı dilimin küfrüsün kalbimin sessiz çığlığı.

Beni unutma istiyorum. Unutma ki; ileride bir gün “ben kimin ahını aldım” diye düşünmek zorunda kalma.

Nefret Sözlerini sosyal ağlarda istediğiniz gibi paylaşabilir bir çok nefret mesajlarınada sayfamızdan ulaşmanız mümkün. Her gün yeni yeni sözler sayfamızda bulundurulmakla birlikte sizin için özenle yazılmış bir çok nefret sözleri artık facebook nefret sözleri, instagraf nefret sözleri vede whatsapp nefret sözleri olarak bulunmakta. Sizinde eğerki aklınıza gelen güzel Güzel Sözler varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Güzel Sözler yazımızdan arkadaşlarınızında haberi olmasını istiyorsanız onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Facebook Mesajları