Kardeşe Doğum Günü Sözleri

BY ADMİN 19 Şubat 2018

Kardeşe Doğum Günü Sözleri Kardeşlerinize İçten Yazılmış Sözler, Kardeş bildiğiniz insanlara vede kardeşe doğum günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Sözleri Kardeşlerinize İçten Yazılmış Sözler

KARDEŞE ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Kardeşe Doğum Günü Sözleri

Sayfa İçeriği: Kardeşe Doğum Günü Sözleri Facebook, Kardeşe Doğum Günü Sözleri Kısa, Kardeşe Doğum Günü Sözleri Uzun, Kardeşe Doğum Günü Sözleri Kısa, Kardeşe Doğum Günü Sözleri Anlamlı, Kardeşe Doğum Günü Sözleri Etkileyici Kardeşe Doğum Günü Sözleri 2018

Kardeş bildiğiniz vede kardeşe doğum günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Kardeşinize anlamlı kardeşe doğum günü sözleri gönderebilirsiniz. Kardeşinizi sevindirmek için yazımızın devamında bulunan kardeşe doğum günü sözlerine ulaşabilir, içlerinden beğendiğinizi kullanabilirsiniz. Kardeşe doğum günü sözleri siz değerli dostlarımız için derlenmiştir.

ETKİLEYİCİ KARDEŞE DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Allah için birbirini seven iki kardeş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse, Allah Teâlâ, birini diğerinden faydalandırır. (hadis-i şerif) Canım kardeşim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

– Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara kardeşim.

Bir bağrı yanık kardeşim var ağlar mı bilmem, uzanıp da gözlerine akan yaşları silemem, yarın askere gidecek gitme kal diyemem, ağlama kardeş ağlama ağlayıp da yüreğimi dağlama. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

– Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara canım kardeşim.

Hayal kur, ne hayal kurmak istersen. Gez, nereye gitmek istersen. Ol, ne olmak istersen. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için seni çok seviyorum bir tanecik kardeşim nice yaşlara.

– Bak kardeşim … yaşında adamım ve senin doğum gününü kutlamak için Google’da arama yaptım ve herhangi bir siteye girdim o siteden bu yazdığım cümleyi buldum ve sana yapıştırıyorum değerimi umarım anlamışsındır.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

– Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli mctuncer.com ve yaşam dolu yaşlara. Canım kardeşim.

Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

KARDEŞE DUYGUSAL DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

– Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

– Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim.

İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar canım kardeşim.

– Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Kimi kardeşin olarak görüyorsan ya ona benze ya da kardeşin gibi gördüğün insanı kendine benzet ki görenler sizden örnek alsın.

– Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

– Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. Canım kardeşim nice yıllara.

– Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice yaşlara.

Ey küçük melek! Seni baldan daha çok seviyorum iyi ki doğdun tatlım. Canım kardeşim mutu yıllar.

Kardeşe Doğum Günü Sözleri sayfamızda kardeşinize duygusal doğum günü sözleri bulabilirsiniz. Kardeşe Doğum Günü Sözlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hoşunuza giden doğum günü sözlerini kardeşinize göndererek sevindirin. Sizinde aklınızda güzel kardeşe doğum günü sözleri varsa yorum bölümünden bize yazabilirsiniz. Kardeşe Doğum Günü Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Ablaya Doğum Günü Sözleri