Öğretmene Doğum Günü Sözü

BY ADMİN 18 Şubat 2018

Öğretmene Doğum Günü Sözü Öğretmenlere Özel Doğum Günü Mesajı, öğretmenleriniz için hazırlanmış öğretmene doğum günü sözü sayfamızda bulabilirsiniz.

Öğretmene Doğum Günü Sözü Öğretmenlere Özel Doğum Günü Mesajı

ÖĞRETMENE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Öğretmene Doğum Günü Sözü

Sayfa İçeriği: Öğretmene Doğum Günü Sözü Kısa, Öğretmene Doğum Günü Sözü Komik, Öğretmene Doğum Günü Sözü Uzun, Öğretmene Doğum Günü Sözü 2018, Öğretmene Doğum Günü Mesajları Uzun, Öğretmene Doğum Günü Mesajları, Hocaya Doğum Günü Sözü, Öğretmene Doğum Günü Mesajları 2018

Öğretmenleriniz için hazırlanmış olan, öğretmene doğum günü sözü sayfamızda bulabilirsiniz. Hocalarınıza en güzel öğretmene doğum günü mesajlarını sayfamızda derleyip, topladık. Sizde içlerinden beğendiğiniz en güzel öğretmene doğum günü sözünü öğretmenlerinize gönderebilirsiniz.

BAYAN ÖĞRETMENE DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Yarın hayallerinize yaklaşmak için büyük bir adım atmanız ve emeklerinizin karşılığını her zaman almanız dileğiyle. Hak ettiğiniz mutluluğa ulaşacağınıza inancım sonsuz. İyi ki doğdunuz.

– Size dünyadaki en değerli hediyeyi vermek isterdim ama hiçbiri sizin karşılıksız emeklerinizi, o yüce sevginizi ve değerli fedakarlıklarınızı karşılayamaz. Doğum gününüzü kutlar, ellerinizden öperim.

Mutluluğunuz kar taneleri kadar çok, dertleriniz göz açıp kapanıncaya kadar geçmiş olsun. Öğretmenim doğum kutlu olsun. Öğretmene doğum günü mesajları konulu yazıyı okumaktasınız.

– Bu mesaj dünyanın en fedakar, en değerli ve en güzel öğretmeninin doğum günü için gönderilmiştir. Ne yapsa hakkınızı ödeyemeyecek bu öğrenciniz size güzel, başarılı ve huzurlu, her zaman yaşam dolu yarınlar diler, ellerinizden öper.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

– Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim. Çünkü benim en narin, en güzel kokan çiçeğim sendin. Öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Hayatımızda bazı özel günler vardır. Bu özel günlerde özel olan insanlar hatırlanır. Öğretmenim siz benim için bu dünyadaki en özel insansınız. Doğum gününüzü kutluyorum.

– Siz bizlere derste öğretmen, teneffüste arkadaş, öğle aralarında sırdaş oldunuz, siz bizim için unutulmaz bir arkadaş oldunuz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

– Bizleri çocuğu gibi seven, hatalarımızı görmezden gelen, bizleri her zaman düşünen canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Beni her zaman doğru yola sevk ederek bugünlere gelmemi sağladınız. Sizin yönlendirmeleriniz ve her zaman sırtımda hissettiğim desteğiniz olmasa her şey çok daha.

ÖĞRETMENE DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Öğretmenim öğretmenim bu gün tuttuğunuz tüm dilekleriniz gerçek olsun, ömrünüzü mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, her zaman derslere geç kalasınız, mctuncer.com canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

– Yarınlarınız mutluluk ve sevinçle dolsun, hayal ettiğiniz ne varsa gerçek olsun. Canım öğretmenim, doğum gününüz kutlu olsun.

Yarınlarınız huzurlu, ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Ömrünüz uzun verdiğiniz notlar bol osun, öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun.

– Dünyada açan en güzel çiçeksin öğretmenim. Doğum günün kutlu olsun.

Öğretmene Doğum Günü Sözü sayfamızda siz değerli dostlarımız için derlediğimiz öğretmene doğum günü sözü bulabilirsiniz. Her gün sayfamızda doğum günü mesajları bulunduran sayfamız sizin için en güzel öğretmene doğum günü mesajlarını bulundurmaktadır. Sizinde aklınızda güzel öğretmene doğum günü sözü varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Öğretmene Doğum Günü Sözü sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; İngilizce Doğum Günü Mesajları