Tezer Özlü Sözleri

BY ADMİN 6 Mart 2018

Tezer Özlü Sözleri Aşka Dair Yazılmış Tezer Özlü Sözü… Hepsi birbirinden özenle seçilmiş tezer özlü sözlerini sayfamızdan bulabilirsiniz.

Tezer Özlü Sözleri Aşka Dair Yazılmış Tezer Özlü Sözü…

TEZER ÖZLÜ DUYGULU SÖZLER

Tezer Özlü Sözleri

Sayfa İçeriği: Tezer Özlü Sözleri 2018, Tezer Özlü Sözleri Uzun, Tezer Özlü Sözleri Facebook, Tezer Özlü Sözleri Kısa, Tezer Özlü Sözleri Özlü, Tezer Özlü Sözleri Duygulu, Tezer Özlü Yazıları, Tezer Özlü Sözleri Anlamlı

Hepsi özenle derlenip, hazırlanmış olan tezer özlü sözlerini sayfamızdan bulabilirsiniz. Birbirinden güzel tezer özlü sözlerini yazımızın devamından ulaşabilir arkadaşlarınızlada paylaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız en güzel tezer özlü sözleri.

ANLAMLI TEZER ÖZLÜ SÖZLERİ

Onu sevmeyi bir tutku haline dönüştürüyorum. Bu sevgide tüm sevgilerim, sevebilme gücüm var. Gelecekteki sevgileri de yaşar gibiyim. Geçmiştekileri de.

– Bahçemde yetiştirdiğim gülleri her akşam öpüp kokladığım gibi. Senin mektubunu da öpüp kokladım. Yaş mı, baş mı, içinde bulunduğumuz koşullar, dağılmışlığımız mı, bilmiyorum, duyarlılığı artırıyor. Bir gözyaşları eksik. Belki o da var, için için akıyor.

Ölüm düşüncesi izliyor beni. Gece gündüz kendimi öldürmeyi düşünüyorum. Bunun belli bir nedeni yok. Yaşansa da olur, yaşanmasa da. Bir kaygı yalnız. Beni, kendimi öldürmeyi denemeye iten bir kaygı.

– Hava çok güzel. Mavi gökyüzü, güneşin sıcaklığı hiç bitmeyecek gibi. Bugün neler düşünülür, diye geçiyor aklımdan. Belki yazı bile yazılır. Ne limanlar var yeryüzünde diyorum. Ne açık denizler. Ama dağlar arasında kaybolan kaç deniz var?

Yabancısı olmadığım bir tek olgu var. O da kendi varoluşum. Belki tek mutluluğum bu. Tek bağlantım. Kendimi kavrayamazsam, tüm varoluşum yitmiş demektir.

– Tek bir kelimeden binlerce anlam çıkardığım günler oldu, yazılan uzun cümleleri görmezden geldiğim günlerde. İnsanlara inanmaya çalışmaktan yoruldum.

Karşı çıkmak istediğim evler, koltuklar, halılar, müzikler, öğretmenler var. Karşı çıkmak istediğim kurallar. Bir haykırış, küçük dünyanız sizin olsun!

– Şimdilik hiç kimseyle uykumu paylaşmayacağım. Umutsuzluk dolu birisiyle hele hiç. O zaman birlikte balkondan atlamak kalıyor geriye.

Artık gitmeyeceğim. Nereden geldiğim sorusunu yanıtlamak istemiyorum. Hiçbir yerden gelmiyorum. Kendimden başka.

– Nihayet yağmur başladı. Bu sabah artık yağmuru neden bu kadar çok sevdiğimi anladım. Ağlayan bir yüreğe benzediği için.

Bir yüksekliğin, bir başıma olduğum bir yüksekliğin en ucundayım. İnemiyorum. Yaşayamıyorum. Ölemiyorum.

– Yaşanacak bir yaşam var. Binilecek bisikletler var. Yürünecek yaya kaldırımları ve tadına varılacak güneş batışları var.

Her gece ölüyorum. Sonra ölümden kaçıp yeniden canlanıyorum. Her yirmi dört saat, hem yaşam, hem ölüm.

DUYGUSAL TEZER ÖZLÜ SÖZLERİ

– Şunu öğrenmelisin: Sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur.

Her köşe, her cadde öyle dolu, öyle dolu ve bu doluluk içinde öyle boş, mctuncer.com öyle boş, öyle boş ki.

– Kimse kimseyi unutmuyor ama asla karşı tarafın istediği biçimde hatırlamıyor.

Karşılıklı gülsek. Gülebilir miyiz dersin? Gülebilir misin?

– Nerde olmak istediğimi bilmiyorum. Belki de bu yüzden hiçbir yerdeyim.

Hiç kimseyi, yalan söylediğini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

– Sözcüklerin tümü içimden çıkmadan bir an bile uyuyamam.

Bilirsin, yazılmadıkça bitmeyen şeyler biriktirir kadınlar.

– Söyleyecek çok şeyim olduğunda genelde susarım.

En çok ve en uzun sana inandım.

– Taze çayım ve taze yaralarım var. Çok zenginim.

Aklımı ellerinizden kurtardım.

– Ne düzenli bir iş ne iyi bir konut ne sizin medeni durum dediğiniz durumsuzluk ne de başarılı bir birey olmak ya da sayılmak benim gerçeğim değil.

Hayatın boyunca kendin gibi olman konusunda telkinler dinlersin, olacağın bir yer ararsın. En kendin olduğun haldeyse değişmen istenir.

Tezer Özlü Sözleri sayfamızda birbirinden özenle derlenmiş olan tezer özlü sözleri bulunmaktadır. Sizinde aklınızda güzel tezer özlü sözleri varsa bize yorum bölümünden yazın. Tezer Özlü Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; George Orwell Sözleri