Babaya Doğum Günü Sözleri

BY ADMİN 21 Şubat 2018

Babaya Doğum Günü Sözleri Babanıza En güzel Doğum Günü Sözü, Babanıza özel babaya doğum günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Sözleri Babanıza En güzel Doğum Günü Sözü

BABAYA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Babaya Doğum Günü Sözleri

Sayfa İçeriği: Babaya Doğum Günü Sözleri 2018, Babaya Doğum Günü Sözleri Uzun, Babaya Doğum Günü Sözleri Komik, Babaya Doğum Günü Sözleri Duygusal, Babaya Doğum Günü Sözleri Anlamlı, Babaya Doğum Günü Sözleri Facebook, Babaya Doğum Günü Kartı, Babaya Doğum Günü Mektubu, Ölen Babaya Doğum Günü Sözleri, Babalara Özel Doğum Günü Sözleri

Babanıza içten yazılmış güzel doğum günü sözlerini onlarında gönüllerini sevindirmeniz için sayfamızda babaya doğum günü sözleri bulabilirsiniz. Babanız için özenle derlenmiş vede toplanmış birbirinden güzel babaya doğum günü sözlerine yazımızdan ulaşabilir, babanıza göndererek şaşırtabilirsiniz.

BABAYA ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ SÖZÜ

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun.

– Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

– Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

– Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum babacığım.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

– Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

BABAYA DUYGUSAL DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

– Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

– Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice mctuncer.com beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

– Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun babacığım.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

– Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun babacığım.

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba. Doğum günün kutlu olsun.

– Düşünüyorum da beni en güzel sen sevmiştin. Seni çok seviyorum babam doğum günün kutlu olsun.

Yeryüzü yarılsa, güneş patlasa, evren yıkılsa yine beni bırakmayacak adam. Baba, adam gibi adam. Doğum günün kutlu olsun.

– Canım babam, yanımda olman bana hep güven ve mutluluk verdi. Nice yıllara babam.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

– Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Babaya Doğum Günü Sözleri sayfamızda babanız için özenle derlenmiş olan babaya doğum günü sözleri bulabilirsiniz. Sizlerinde aklınızda babaya doğum günü sözleri varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Babaya Doğum Günü Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Sevgiliye Doğum Günü Sözleri