Facebook Mesajları

BY ADMİN 3 Ocak 2018

Facebook Mesajları Paylaşımı En Güzel Facebook Mesajları, dünyaca ünlü dev arkadaşlık yeri facebook mesajları sayfamızda bulabilirsiniz.

Facebook Mesajları Paylaşımı En Güzel Facebook Mesajları

FACEBOOK SÖZLERİ SEVGİLİYE ÖZEL

Facebook Mesajları

Sayfa İçeriği: Facebook Mesajları Özlü, Facebook Mesajları 2018, Facebook Mesajları Uzun, Facebook Mesajları Kısa, Facebook Mesajları Sevgiliye Özel, Facebook Mesajları Anlamlı

Günümüz artık her insan facebook vakit geçirmekte. Nerden baksan her insan hergününden 1 saat facebook kullanmakta. Teknolojinin bizlere sosyal ağ devinde en büyük olan platformda facebook sözleri ile daha etkin hal alacağınız sayfada bulunuyorsunuz. Facebook sözleri sevgiliye özel yazmak istediğinizde yazımızın devamında hoşunuza gidenleri onlarla paylaşabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen sayfamız siz değerli dostlarımıza facebook sözlerini özenle hazırlayıp, sizlere sunmaktadır. Beğenmiş olduğunuz güzel facebook sözlerini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

SÖZLERİNİZİN EN DUYGULUSU FACEBOOK MESAJLARI

Kaybetmek ölüm gibi gelir bazen insana ve çok korkar. Oysa kazanmak kaybetmenin içinde gizlidir ve ancak kaybetmeyi göze alabildiğinde korkusunu yenebilir ve kazanabilir insan.

– Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakin n’olursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana biliyorsun senin de son armağanın unutulmak.

Gelip geçicidir dediler, çocuksun unutursun dediler, boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar benim ilk ve tek aşkım sendin ve öyle kalacaksın.

– Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Eğer sevdiğinize; ‘sahip olamadan yaşayamayacağım tek bir şey var, o da sensin.’ diyebiliyorsanız, başınız belada olduğu kadar şanslısınız da demektir.

– Seni ben kendime kader saymıştım, uğruna her şeyi göze almıştım yüreğin taştanmış çok geç anladım bir damla gözyaşı değmezmiş sana.

FACEBOOK MESAJLARI SEVGİLİYE

Facede o kadar çok özlü söz okudum ki, babam üşüdüm” dese, kalın giyin demem, üşümek güzeldir eğer seni ısıtacak biri varsa.” Derim.

– Geçer elbet efendim geçer. Bazısı teğet geçer, bazısı deler geçer, bazısı deşer geçer, bazısı parçalar geçer ama mutlaka geçer.

Karanlıklar içinde ışıksız kalırsanız eğer, sevdiklerinizi düşünün, o zaman ne karanlık korkutur sizi ne de soğuk üşütür.

– Benimle onun arasında kaldıysan, onu seç. Çünkü gerçekten sevseydin, beni seçenek yapmazdın.

Kimseyi küçümseyecek kadar büyük değilsin. Çünkü gün gelir, küçümsediğin her şey için önemsediğin bir bedel ödersin.

– Erkeğin yüreği su’dur, kadının yüreği ise kaya, kayayı delen su değil, suyun devamlılığıdır.

Varsın boş kalsın gönül evim vermem kiraya. Alan temelli alsın, yok öyle 3-5 aya!

– Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce.

Kalp sevmekten yorulmaz, sevene sebep sorulmaz.

– Hava soğuduğunda gölge veren ağaç unutulur.

Bazı sözler incidir, bazıları da incitir.

– Bazı kişiler henüz benliklerini bulamadıklarını söylerler… Ama benlik insanın bulduğu değil yarattığı bir şeydir.

Sözümün akışını bozup güzel cümleler aramaktansa, güzel cümleleri bozup sözümün akışına uydurmayı tercih ederim.

– Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler.

FACEBOOK MESAJLARI UZUN

Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın n’olursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak!

– Yanağımdan öpüp kaçacak kadar korkak değil yüreğimde duracak kadar mert olmalıydı yüreğin.

Dostun üzüntüsüne acı duyabilirsin. Bu kolaydır; ama dostun başarısına sempati duyabilmek, sağlam bir karakter gerektirir.

– Varsın Boş Kalsın Gönül EvimVermem Kiraya !!! Alan Temelli Alsın, Yok Öyle 3-5 Aya!

GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır

– Benim bütün dualarım seninle sen bir ömür boyu mesut olasın diye yalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye.

Seni ben kendime kader saymıştım, uğruna her şeyi göze almıştım yüreğin taştanmış çok geç anladım bir damla gözyaşı değmezmiş sana.

– Kaybetmek ölüm gibi gelir bazen insana ve çok korkar. Oysa kazanmak kaybetmenin içinde gizlidir ve ancak kaybetmeyi göze alabildiğinde korkusunu yenebilir ve
kazanabilir insan.

Facebook Mesajları, arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz çok güzel facebook sözlerini siz değerli dostlarımız için sayfamızda yayınladık. Sizinde hoşunuza gidebileceğini düşündüğümüz birbirinden özel, facebook güzel mesajlar. Her gün yeni facebook mesajları bulabileceğiniz sayfamızda sizinde aklınızda güzel facebook sözleri varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Facebook Mesajları yazımızdan arkadaşlarınızında haberi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Whatsapp Aşk Durumları