Güzel Sözler

BY ADMİN 4 Ocak 2016

Hepinizin beğeneceğini düşündüğüm güzel vede anlamlı güzel sözler bulunmaktadır. Güzel Sözler, Güzel Mesajlar, Kısa Güzel Sözler 2016 vede En Güzel Sözler yer almaktadır.

Gözlerin duman rengi, duman gibi gözlerime dalıyor. Mutluluğu tattıran yüreğinin ateşi kavurup yakıyor bedenimi sevdanın denizindeki su tanecikleri bile aşkımızı yosunlarla yaşarken ben seni deli gibi seviyorum sonsuz yarim…

Umursadığım en önemli aşksın benim için, artık sevgimin damarlarında gezen ihtiyaç kanısın seviyorum kalbini, damarlarından geçen her bir damla kadar çok. Üzülme diye sevdana mutluluk döküyorum cümlelerimle hayatımın sonsuzu.

Uzun uzun yazarım ben sana aşkı, kelimelerle anlatılmaz cümlelere sırmaz taşar, bi okadarda karışır kalbinin özgürlüğü kalbimle birleştirir bütün olarak sevda derinliklerine çeviririm bütünlüğünü.

Gün kızıl kefene girerken biliyorum yalnızlıkta beni beyaz kefene saracak. Ama yeni bir güneş ve onunla birlikte gelen umutlarım var benim. Gözlerimin önünde asılı duran hayallerim, umutlarım ve gözyaşlarım vardı.

Kızıl suç mahallinde ve ben gerçek dünyada merhaba diyorum. Ama nerden bilecek plastik bünyanın naylon insanları nerden bilecek yalnızlığın zemheri soğuğunu.

çok mu şey istedim insanlardan sadece beni tamamlayacak bir eldi istediğim ama olmadı ben mi ağır geliyorum insanlara, yoksa insanlarmı ağır geliyor bana işte bi cevapsız soru daha.