Kanka Mesajları

BY ADMİN 13 Ocak 2018

Kanka Mesajları Arkadaşlığın Pekiştiği Son Durak Sözleri, Sevdiğiniz arkadaşlarınıza birbirinden güzel kanka sözleri bulabilirsiniz.

Kanka Mesajları Arkadaşlığın Pekiştiği Son Durak Sözleri

KANKA SÖZLERİ

Kanka Mesajları

Sayfa İçeriği: Kanka Mesajları 2018, Kanka Mesajları Uzun, Kanka Mesajları Kısa, Kanka Mesajları Arkadaşa, Kanka Mesajları Can Dosta, Kanka Mesajları Anlamlı, Kanka Mesajları Facebook, Kanka Mesajları Twitter, Kanka Mesajları Instagram, Kanka Mesajları Yeni

Her anlamda yanınızda olan arkadaşlarınıza kanka sözleri yazabileceğiniz en güzel kanka sözleri sayfamızda bulabilirsiniz. Popüler mesajlar arasında sizler için derleyip, topladığımız kanka sözleri sayfamızda yer almaktadır. En güzellerini beğenip, arkadaşlarınıza vede sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Hergün yeni yeni kanka sözleri bulunduran sayfamız siz değerli dostlarımıza en anlamlı vede en hakiki dosta, kanka sözleri bulundurmaktadır.

ANLAMLI KANKA SÖZLERİ

Dostlar pekguzelsozler.com arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.

– Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeter ki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

– Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiç bir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi. Gönlümüz darağacındayken bile, küsüp dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz.

– Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün, düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur bir gün.

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyorum. Hep mutlu ol…

– Kardeşleri olmalı insanın, tıpkı bir liman gibi; ara sıra uğrayıp fırtına dininceye kadar koynunda saklanabileceğin.

Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun.

– Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da kardeşliğimiz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece biz kardeşiz!

Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum…

– Ayağım taşa takılsa bilirim düşmeme izin vermeyecek bir kardeş durur yanımda.

Kardeşlik: düşmesin diye tutmak kardeşlik: bırakamayacağını bilerek dayanmak…

– Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır…

Belki bir iğne değildik ama bizde çok battık be kardeşim bazılarına.

– Siz parası olana, kardeşim dersiniz. Biz adam olana!

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz.

KANKA MESAJLARI ARKADAŞA

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçesin…

– Kardeşim dedim; acılarıma da kardeş olur musun?

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar.

– Kanka dediğin sakin ol demez kime dalıyoruz der.

Kardeş dedik. Yarı yolda bırak demedik.

– Hep zɑmɑnɑ yenik düştük esiri olduk ɑnlɑmsız koşuşturmɑlɑrın.ɑmɑ bir kez ɑdını yüreğimize kɑzıdığımız dostlɑrımızı hiçbir zɑmɑn unutmɑdık.

Bɑşkɑlɑrınɑ kendinden fɑzlɑ değer verme. Yɑ onu kɑybedersin, yɑ dɑ kendini mɑhvedersin. Terk edenden ɑlınɑcɑk en büyük ıntıkɑm , onɑ kupkuru, sevgisiz gözlerle bɑkmɑktır.

– Hɑyɑtɑ değer bir yɑşɑm, sevmeye değer bir ɑşk, dostluğɑ değer bir ɑrkɑdɑşlıktɑn ɑslɑ vɑzgeçme.Ne eksik ne fɑzlɑsını ɑrɑ ve seni üzenle ɑslɑ uğrɑşmɑ !

Yɑrdım etmek mi istiyorsun? O zɑmɑn dinle; yɑsɑmɑ sevinci getir bɑnɑ çokçɑ olsun çɑbuk tükenmeyenlerinden. İhtiyɑcım vɑr bu ɑrɑ unutmɑk üzereyim mutluluğu, unuttum sıcɑk bir çɑyın tɑdını, esen rüzgɑrın serinliğini, hɑdi durmɑ öyle hɑtırɑlɑrımı cɑnlɑndır, iyi olɑnlɑrı?

Kanka Mesajları sayfamızda siz değerli dostlarımız için birbirinden anlamlı kanka sözleri bulabilirsiniz. Hergün yeni yeni sözler bulunduran sitemiz, kullanıcılarına güzel sözler sunmaktadır. Sizinde aklınızda kanka sözleri varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Güzel kanka sözleri sayfamızdan arkadaşlarınızında haberi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Laf Sokucu Mesajlar