Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

BY ADMİN 15 Şubat 2018

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Sevdiğiniz Kişiye Özel Mesajlar, sevgilinizi şaşırtacak çok güzel sevgiliye doğum günü mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Sevdiğiniz Kişiye Özel Mesajlar

SEVGİLİYE ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2018, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Uzun, Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Can Yücel, Sevgiliye Doğum Günü Mektubu,

Sevgilinize anlamlı doğum gününde süpriz yapabileceğiniz, sevgiliye doğum günü mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz. En özel anlarınızda, etkiliyici sevgiliye doğum günü mesajlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sevgilinizi şaşırtmak için sevgilinizi etkileyici doğum günü sözlerini onlarla paylaşabilirsiniz.

SEVGİLİYE ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

– Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

– Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

– Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

– Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice nice yıllara güzel melek.

– Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

– Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

SEVGİLİYE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

– Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, mctuncer.com sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

– Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara canım!

– Her şeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

– Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım!

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

– Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

– Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın aşkım.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları sayfamızda siz değerli kullanıcılarımız için sevgiliye doğum günü mesajlarını derleyip, topladık. Sizlerinde hoşuna giden sözleri sevgilinizle paylaşabilirsiniz. Eğerki sizinde aklınızda güzel sevgiliye doğum günü mesajları varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Sevgiliye Doğum Günü Mesajları sayfamızı arkadaşlarınızın bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Whatsapp Sözleri