Anneye Doğum Günü Mesajları

BY ADMİN 23 Şubat 2018

Anneye Doğum Günü Mesajları Annenize Güzel Doğum Günü Sözü, Annelere özel olarak hazırlanmış anneye doğum günü mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Mesajları Annenize Güzel Doğum Günü Sözü

ANNEYE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ SÖZÜ

Anneye Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Anneye Doğum Günü Mesajları 2018, Anneye Doğum Günü Mesajları Uzun, Anneye Doğum Günü Mesajları Facebook, Anneye Doğum Günü Mesajları Kısa, Anneye Doğum Günü Mesajları,

Anneniz için hazırlamış olduğumuz anneye doğum günü mesajlarını sayfamızdan bulabilirsiniz. Annenize güzel süprizleri doğum günü sözleri ile yapabilirsiniz. En güzel anneye doğum günü sözlerini sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sosyal ağlardan yada annenize mesajla göndererek onu şaşırtabilirsiniz.

ANNEYE DUYGUSAL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye canım annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “Harika Bir Yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım Annem.

– Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzel resim ailemiz için, doğum günün kutlu olsun anneciğim. Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik canım annem!

Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere. Doğum günün kutlu olsun!

– Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

– Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor annem. İyi ki doğdun güzeller güzeli canım annem.

ANLAMLI ANNEYE DOĞUM GÜNÜ SÖZÜ

– Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Canımın içi güzel annem doğum günün kutlu olsun.

– Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi mctuncer.com de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

– Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

– Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

– Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın…

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

– Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Anneye Doğum Günü Mesajları sayfamızda dostlarımız için annenize gönderebileceğiniz anneye doğum günü mesajlarını derleyip, topladık. Sizinde hoşunuza gidenleri anneniz için kullanabilirsiniz. Sizinde aklınızda güzel Anneye Doğum Günü Mesajları varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Anneye Doğum Günü Mesajları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Babaya Doğum Günü Sözleri