Özlem Mesajları

BY ADMİN 25 Ocak 2018

Özlem Mesajları Özlemek vede Özlenen En Güzel Sözler, sevgilinize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize özlem mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Özlem Mesajları Özlemek vede Özlenen En Güzel Sözler

ÖZLEM SÖZLERİ

Özlem Mesajları

Sayfa İçeriği: Özlem Mesajları 2018, Damar Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Facebook, Özlem Mesajları Sevgiliye, Anlamlı Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Twitter, Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Eşime, Özlem Mesajları Dostta

Sevgilinize, dostunuza, arkadaşınıza en güzel özlem mesajları bulabilirsiniz. Sayfamızda siz değerli dostlarımız için derlenip, toplanmış olan birbirinden özenle yazılmış içten içe özlem sözleri bulunmaktadır. Hergün yeni özlem mesajları bulunduran sayfamız, beğendiğiniz güzel olanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

ÖZLEM MESAJLARI ANLAMLI

Bütün kadehlerimi hep sana adıyorum hep senin için bu bir bir boşalan şişeler Umutsuzluğum, sarhoşluğum senin eserin Senin yüzünden bu delicesine içmeler…

– Belki simdi yoksun buralarda, elini tutamasam sesini duyamasam da hasretini unutturan varlığın var yanımda garip bir duygu var yalnızlığımda özledim bir tanem özledim seni…

Bir gün anlarsın hayal kurmayı; beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yaşadığına… Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın. Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

– Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi.

Pişmanlıklar içinde. Boğazımdaki düğümlenmiş hatıraların anısıyla, seni içimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarımızı yaktım kul olana dek…

– Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden, Oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

– Unutmanın zor olduğunu bile bile… Beni sevmediğinin farkında, bir ömür geçirdiğinin gerekçesiyle… Yüreğimdeki, içimdeki isyanı susturmaya çalışarak…

Yüz yıl oldu yüzünü görmeyeli, belini sarmayalı, gözünün içinde durmayalı, aklının aydınlığına sorular sormayalı, dokunmayalı sıcaklığına karnının.

– Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni o yürekte yaşatabilmektir.

Eğer canın sıkılıyorsa, gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa, gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

– Gözlerim daldı, gücüm yetmiyor gurbete ırgat kaldım, sen olmayınca sordum ondan buna beleş satmıyor, umudu yokuşa saldım, sen olmayınca.

Ben sana gitme demiyorum hobi olarak yine git. Ama bakkala git kuaföre git ne bileyim komşuya git ama fazla uzaklaşma benden özlüyorum.

SEVGİLİYE ÖZLEM MESAJLARI

Sevdimse; verdiğin yürekle sevdim sen açtın bu ufku karşımda sonsuz Yürüdüm bir yolun sonuna geldim Yıkık, üzgün ve paramparça sensiz.

– Terk eden kişinin gittiği yerde aradığını bulamayınca dönüp ‘özledim’ demesi; özlediğinden değil, eşek gibi pişman olduğundandır…

Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım.

– “Gitme…” diyebilecek kadar güçlü olmalı insan. Çünkü hiç kimse, mctuncer.com kaybettiklerini unutabilecek kadar güçlü değil.

Süsledim gelin misali gençliğimi sandığıma kaldırdım. Sensiz geçen yılları sildirdim sana yeni zaman aldırdım.

– Ben sadece kışın karpuzu yazın portakalı özlerdim. Şimdi bir de sen çıktın başıma.

Hayatta da zamanla roller değişir; bu sefer o seni özler, senin umurunda olmaz.

– Yatarken bana arkanı döndüğünde bile özlüyorum seni; yokluğunda kafayı yerim ben.

Sus be yüreğim! Ben de biliyorum özlediğimi. Sus da, bilmesin özlendiğini.

– Sen aydınlığa ben sana hasret. Gel eritir demirleri bendeki ateş.

Şu dünyada tek bir dilek hakkım olsaydı, onu da sana kavuşmak için kullanırdım. Deli divane gönlümü sana verip, ömrümü sana adardım…

– Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevgi…

Özlem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum.

– Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevdiğim.

Özlem Mesajları, sayfamızda siz dostlarımız için özlem sözlerini bulabilirsiniz. Sevgilinize, eşinize, dostunuza, arkadaşınıza yada ailenize özlem sözleri vede mesajları paylaşarak onlarında öğrenmesini sağlamış olursunuz. Sizinde aklınızda güzel özlem sözleri varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Özlem Mesajları sayfamızı arkadaşlarınızla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Etkileyici Mesajlar