Anlamlı Mesajlar

BY ADMİN 11 Ocak 2018

Anlamlı Mesajlar Kalbinize Anlam Katabilen Dolgunluk…. Her anlamda birbirinden güzel anlamlı mesajlar yazımızda bulabilirsiniz.

Anlamlı Mesajlar Kalbinize Anlam Katabilen Dolgunluk….

GÜZEL ANLAMLI MESAJLAR

Anlamlı Mesajlar

Sayfa İçeriği: Anlamlı Mesajlar 2018, Anlamlı Mesajlar Sevgiliye, Anlamlı Mesajlar Aşk, Anlamlı Mesajlar Sevgi, Anlamlı Mesajlar Kısa, Anlamlı Mesajlar Uzun, Güzel Anlamlı Mesajlar,

Her insan anlamlı mesajlar yazabilmektedir. Kimileri ise bir çok uğraşlar vererek yinede aramalar içine girmektedir. Sizler için sayfamızda birbirinden güzel anlamlı mesajlar bulunmaktadır. Dilediğiniz popüler mesajlar arasında size uygun olan anlamlı mesajları seçebilir dilediğiniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hergün yeni anlamlı sözler yayınladığımız sayfamızda, siz değerli kullanıcılarımıza anlamlı mesajlar olarak bir çok söz bulundurmaktayız. Hoşunuza gidecek ilginç vede uzun anlamlı mesajlar yazımızın devamında bulunmakta.

SEVGİLİYE ANLAMLI MESAJLAR

Eğer onun için her şeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan, onun için ağlıyorsan senin için tekse senin için her şeyden değerliyse, onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse. Siz âşıksınız.

– Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak, dokunmak istedikçe uzaklaşmak, düşündükçe unutmak, neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek, sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek.

Sadece sevin ama sadece sevin, hiç bir şey beklemeden sevin, hem de umarsızca sevin. Sadece sevsek ama sadece sevsek, hiçbir şey beklemeden sevsek, hem de umarsızca sevsek ne kaybederiz.

– Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı ya da namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı ya da hiç olmamalı.

Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter. Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

– Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön yeter. Ben o rüzgârda olacağım.

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?

– Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

Anlamını yitirdi de her şey, sadece sevgiler ve sevdiklerimizden ayrılmak hala neden acıtır insanın içini.

– Hayatın en güzel anı her şeyden vazgeçtiğiniz zaman sizi hayata bağlayan biri olduğunu düşündüğünüz andır.

Seni niye mi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni yeniden hayata döndürdüğün için çok ama çok seviyorum.

– Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunma.

ETKİLİYİCİ ANLAMLI MESAJLAR

Kariyer yapmak harika! Ama soğuk gecelerde kariyerinize sarılıp yatamazsınız.

– Bazı yolların dönüşü, bazı hataların özrü, bazı insanların anlamı yoktur!

Kavmin yanlış tufanlardan geçip duruyor. Gözlerime baka baka aşk diyorsun.

– Bir erkek ne kadar odun olursa olsun bir kadın için yandığı sürece adamdır.

Sadece yanında olmak bile, bu dünyada başıma gelen en güzel şeydi.

– Gönlümü sana verdim zalim sevgili, al tepe tepe kullan.

Yüreğimdeki bütün papatyalar söndü. Artık gelme sen.

– Hayat, hak etmeyenlere üzüleceğin kadar uzun değil.

İçinde renk yoksa dışarda gökkuşağı arama.

– Üşüdüysen canımı yakabilirsin.

– Ömür dediğin gelip geçiyor da kalan sadece sevgidir, sevgi.

Bizim oralarda seni seviyorum denmez “gurban olurum sana” denir.

– Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Anlamlı Mesajlar sayfamızda siz değerli dostlarımıza birbirinden güzel anlamlı sözleri derleyip topladık hoşunuza gidebilecek anlamlı mesajları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sizinde eğerki aklınızda güzel anlamlı mesajlar varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Popüler mesajlar sayfamızı arkadaşlarınızında haberi olması açısından onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Damar Mesajlar