Etkileyici Mesajlar

BY ADMİN 24 Ocak 2018

Etkileyici Mesajlar Gülerek Etkileyen İnsanlar Giderek Yıkarlar, sevdana en derin yazılmış etkileyici mesajları sayfamızda bulabilirsiniz.

Etkileyici Mesajlar Gülerek Etkileyen İnsanlar Giderek Yıkarlar

ETKİLEYİCİ SÖZLER

Etkileyici Mesajlar

Sayfa İçeriği: Etkileyici Mesajlar 2018, Etkileyici Mesajlar Aşk, Etkileyici Mesajlar Facebook, Etkileyici Mesajlar Twitter, Etkileyici Mesajlar Instagram, Etkileyici Mesajlar Damar, Etkileyici Mesajlar Sevgiliye, Etkileyici Mesajlar Yeni, Etkileyici Mesajlar Uzun, Etkileyici Mesajlar Kısa

Birbirinden özel derlenip, toplanmış olan etkileyici mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Her gün yeni yeni etkileyici mesajları siz değerli dostlarımız için yazılmaktadır. Sizlerde beğendiğiniz etkileyici mesajlarını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

SEVGİLİYE ETKİLEYİCİ MESAJLAR

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebiyle ulaşamadık. Simdi yüreğimde fule çeken hatlarımla seni çok seviyorum.

– Üstüne seviyorum yazdığım bir kâğıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara.

– Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim.

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

– Gece midir insani hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki; en masum anında sana kimseler zarar veremesin.

– Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi sıra gitmek isterdim.

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kâbusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin.

– Sarı giyer güneş olursun, mavi giyer deniz olursun, siyah giyer matem olursun, kim bilir belki bir gün, beyaz giyer benim olursun.

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

– Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.

Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz.

ANLAMLI ETKİYELİCİ MESAJLAR

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yine de.

– Utanırım, söyleyemem yaşadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri.

Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun.

– Kalbinin güzelliği yeter bana görsel güzellik kalsın arkada.

Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsın.

– Öyle bir gel demelisin ki, mesafeler anlamını yitirmeli.

Önce düştüğümde kaIkmayı öğrendim sonra aIeve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim seviImeyi sonra terk ediIip bekIemeyi mctuncer.com sayende unutuImayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yaInız unutmayı öğrenemedim.

– Şarkılar yazılar Sözler Anlatamaz Sana Olan Aşkımı yenilikler Arıyorum Artık Sana Olan Aşkımı Anlatmak için bebegim..

Sokaklarda ismini fısıldarım geceleri seni yıldılara anlatırım şimdi sana seni anlatmak istiyorum seni seviyorum.

– Sensiz Olamayacağım Bu Dünyada ya Seveceksen beni öLümüne Seviceksin ya Gidrken Beni Öldürüp Gidiceksin Aşkım, Ben Sana öLümüne Aşığım..

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki;en masum anında sana kimseler zarar veremesin

– Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl;düşlerini paylaşacak birini ararsan ben buradayım

Hep Aynı Hayatı yaşamaktan Bıktım Monoton Bir Yaşam Boğuyordu beni Derken Sen çıktın karşıma Şimdi hayatım Oldu harika..

– Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor

Seni Günde bir kere düşünüyorum , o da 24 saat sürüyor…

– Hep Gözlerine Bakmak istedim işte şimdi bakıyorum seninle yaşamayı seviyorum.

Harika hayatın harika insanı seni örnek alıyorum harika kalbini ve bana vermiş oldugun harika sevgini biricigim harika sevgilim benim.

Etkileyici Mesajlar sayfamızda sevdiğiniz insanlara en etkileyici mesajlar bulabilirsiniz. Sevgiliye özel olarak yazılmış olan etkileyici mesajlar gönderin onlarıda şaşırtın. Sizinde aklınızda güzel etkileyici mesajlar varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Etkileyici Mesajlar sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Ayrılık Mesajları