Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

BY ADMİN 20 Şubat 2018

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Sevdiğiniz İnsana Doğum Günü Sözü, sevgilinize içden sözler ile sevgiliye doğum günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Sevdiğiniz İnsana Doğum Günü Sözü

SEVGİLİYE ETKİLEYİCİ DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Doğum Günü Sözleri 2018, Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Uzun, Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Romantik, Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Kısa, Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Anlamlı, Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Facebook, Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Duygusal

Sevgilinize içten yazılmış olan doğum günü sözlerine ulaşmak için yazımızın devamına gidebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü sözlerini sayfamızdan bulabilirsiniz. En güzel sevgiliye doğum günü sözleri yazımızda sizler için derlenip, toplanmıştır sizde sevgilinize özel sözler göndermek istiyorsnuz yazımızdan beğendiklerinizi gönderik sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

SEVGİLİYE ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

– Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Doğum günün kutlu olsun ışığım.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

– Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

– Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

– Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

– Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz kalıyor. Sen benim aşkım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

ANLAMLI SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Bir tanem belki yanında değilim ama kalbim seninle. Sana kucak dolusu sevgiler yolluyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

– Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

– Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

– Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve mctuncer.com iyi ki doğdun sevgili sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Başımın tatlı belası, sen benim hayatımın tuzu tuzu biberisin. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın. Nice mutlu yıllara aşkım.

Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. İyi ki doğdun sevgilim.

– Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

– Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, nice mutlu yıllara canım!

– Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Ben meleğimi sadece bir gün değil, her gün seviyorum. Mutlu yıllar canım.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri sayfamızda sevgiliye doğum günü sözlerini bulabilirsiniz. Sevgilinize romantik vede duygusal doğum günü sözlerine ulaşmak için yazımızı takip ederek en güzel sevgiliye doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye Doğum Günü Sözleri yazımız hakkında yorum yapmak için yorum bölümünden yazabilirsiniz. Sizinde aklınızda güzel sevgiliye doğum günü sözleri varsa bizlere yazınız. Sevgiliye Doğum Günü Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Kardeşe Doğum Günü Sözleri