Etkileyici Sözler

BY ADMİN 28 Ocak 2018

Etkileyici Sözler Sağlar Kalbe Etkilemeye Yönelik Sözler… Birbirinden güzel vede etkileyici sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Etkileyici Sözler Sağlar Kalbe Etkilemeye Yönelik Sözler…

UZUN ETKİLEYİCİ MESAJLAR

Etkileyici Sözler

Sayfa İçeriği: Etkileyici Sözler 2018, Etkileyici Sözler Damar, Etkileyici Sözler Aşk, Etkileyici Sözler Anlamlı, Etkileyici Sözler Kısa, Etkileyici Sözler Sevgiliye, Etkileyici Sözler Facebook, Etkileyici Sözler Facebook

Sayfamızda birbirinden özenle derlenip, toplanmış olan etkileyici sözler bulabilirsiniz. Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize etkileyici mesajlar paylaşmak için yazımızın devamına giderek beğendiğiniz etkileyici sözler bulmanız mümkün. En güzel vede en yaratıcı etkileyici sözler sayfamızda bulunmakta. Siz değerli dostlarımız için özenle yazılmış olup yayınlanmaktadır. Hergün birbirinden güzel etkileyici sözleri, popüler sözler altında bulabilirsiniz.

ANLAMLI ETKİLEYİCİ SÖZLER

Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer içsen de tükenir içmesen de, bu yüzden hayattan tat almaya bak: Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.

– Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yolda da tek bir gerçek olacak; canın çok ama çok acıyacak.

Terk etmedi sevdan beni, aç kaldım, susuz kaldım, hayın, karanlıktı gece. Can garip, can suskun, can paramparça… Ve ellerim, kelepçede, tütünsüz uykusuz kaldım, terk etmedi sevdan beni.

– Gül biraz; bunca keder, bunca gözyaşı dinsin, gül biraz; şu gök kubbe kahkahanı işitsin. Her gidenin ardından koşmaya değmez hayat, gelecekleri bekle, gidecek varsın gitsin.

Seni soruyorlar. Öldü mü diyeyim yoksa dönecek mi? İkisi de imkânsız değil mi? Çünkü biliyorum asla geri dönmezsin. Ve biliyorsun sen benim için asla ölmezsin.

– Bir gün gelir de unuturmuş insan en sevdiği hatıraları bile. Bari sen her gece yorgun sesiyle, saat on ikiyi vurduğu zaman, beni unutma. Çünkü ben her gece o saatlerde seni yaşar ve seni düşünürüm.

Bugün dünyayı istediğin renge boya, bu rengi insanlara tüm sevginle dağıt, kendini sevginin bir rengi diye tanıt, çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt.

– Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Dudağında yangın varmış dediler, ta ezelden yayan koşarak geldim. Alev yanaklara sarmış dediler, sevda seli oldum; taşarak geldim.

– İçin ağlasa da kim duyar seni? Kim anlar dışarıdan olup biteni? Leyla’nın yüzünü görenler bilir: Mecnun’un kalbine batan dikeni!

Alt yapısı olmayan bir şehir gibiyim. Ne zaman hüzünlensem gözlerimi su basıyor. Ve ne zaman seni düşünsem, kalbimin trafiği aksıyor.

SEVGİLİYE ETKİLEYİCİ MESAJLAR

İyi insan lafın üstüne gelir demişse eskiler ve ben sürekli seni konuştuğum halde gelmiyorsan; demek ki iyi bir insan değilsin.

– Bir gül kadar güzel ol ama dikeni kadar zalim olma. Birine öyle bir söz söyle ki, ya yaşat ya da öldür; ama asla yaralı bırakma.

Bir kere sevdaya tutulmaya gör; ateşlere yandığının resmidir. Aşık dediğin, mctuncer.com mecnun misali kör; ne bilsin alemde ne mevsimidir.

– Aşk; görmekten çok özlemeyi sever, dokunmaktan çok düşlemeyi. Ve aşk öyle haindir ki; nerde imkânsız varsa gider onu sever.

Aslında her insan bir romandır ve biraz kahramandır. Gün gelir anlar ki, harcadığı tek şey hayalleri değil, zamandır.

– Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıldız gönderirdim.

Aydınlık neyin oluyor senin, gökyüzü akraban filan mı? Beni bulur bulmaz gözlerin şimşek çakıyorum yalan mı?

– Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca âşık olup seni düşündüm.

– Ben sende tattım aşkı sevdayı ben sende anladım birini sevip onun olmayı bu bendeki sen hep yaşayacak.

Bizi biçimlendiren hayatımızdaki olaylar değil, bu olaylar karşısında geliştirdiğimiz inançlardır.

– Uçurtmalar rüzgâr gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

Ne bir savcı kalırdı ne de bir yasa şu insanoğlu önce kendini yargılasa…

– Aşk; kelime değil bir cümledir. Kurmak içinse, özneyle yüklem değil, iki yürek gerekir.

Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek olabilir.

– İçine attıkların kederindir. İçinden atamadıkların kaderin…

Tercihleriniz umutlarınızı yansıtsın korkularınızı değil.

– 2 duble rakıdan sonra herkes herkesi sever, söyle ona beni kahvaltıda sevsin.

Etkileyici Sözler sayfamızda özenle seçilmiş birbirinden güzel etkileyici sözler bulunmaktadır. Siz değerli dostlarımız için hazırlamış olduğumuz etkileyici mesajları arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Eğerki sizinde aklınızda güzel etkileyici sözler varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Etkileyici Sözler sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Ağır Sözler