Sevgiliye Etkileyici Sözler

BY ADMİN 30 Ocak 2018

Sevgiliye Etkileyici Sözler Sevgi Anlamanında Sevgiliye Mesajlar, En anlam yüklü >sevgiliye etkileyici sözler bulabilirsiniz.

Sevgiliye Etkileyici Sözler Sevgi Anlamanında Sevgiliye Mesajlar

SEVGİLİYE ETKİLEYİCİ MESAJLAR

Sevgiliye Etkileyici Sözler

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Etkileyici Sözler, Sevgiliye Etkileyici Sözler 2018, Sevgiliye Sevgi Sözleri, Sevgiliye Aşk Sözleri, Sevgiliye Etkileyici Sözler Anlamlı, Sevgiliye Etkileyici Sözler Kısa, Sevgiliye Etkileyici Sözler Facebook, Sevgiliye Etkileyici Sözler Twitter,

Sevgiliye en güzel aşk sözleri bulabileceğiniz sayfamızda sevgiliye etkileyici sözler derlenip, toplanmıştır. Siz değerli dostlarımız için hazırlamış olduğumuz popüler sözler altında topladığımız sevgiliye etkileyici sözleri paylaşabilir arkadaşlarınızında bilgisi olmasını sağlayabilirsiniz. Hepsi özenle seçilmiş olan sevgiliye etkileyici mesajların içlerinden beğendiğinizi sevgilinize gönderebilirsiniz.

ANLAMLI SEVGİLİYE ETKİLEYİCİ SÖZLER

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebiyle ulaşamadık. Simdi yüreğimde fule çeken hatlarımla seni çok seviyorum.

– Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim.

Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yine de seni ebediyen seveceğim.

– Üstüne seviyorum yazdığım bir kâğıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kâğıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

– Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara.

– Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkâr etmiş inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi sıra gitmek isterdim.

– Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını birken beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

SEVGİLİYE ETKİLEYİCİ MESAJLAR FACEBOOK

Öyle karanlık olur ki bazen hayat bin ışık yaksan bir damla aydınlık bulamazsın. Ama çok sevdiğin birinin gülümsemesiyle unutursun.

– Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kâbusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.

– Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun bas harflerisin.

– Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun, mctuncer.com ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun.

Sen gönlümün yüküsün omzumun değil. Sen canıma yarasın tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır mı gelir.

– Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yine de.

Utanırım, söyleyemem yasadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri.

– Ne bileyim be sevgilim, öyle güzel baktın ki gözlerime, sevmek değil ölmek geldi içimden.

Ben senin sesini duyunca göğsümden bir güvercin sürüsü gökyüzüne havalanıyor.

– Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten.

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.

– O boncuk gözlerini izlemek Ortaköy’den boğazı izlemekten bin kat daha iyi.

Bu şehri seviyorsam eğer içinde sen varsın bunun içindir.

– Ben, istemem öyle iki günlük sevgili yüreğin varsa, bir ömür sev beni.

Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun.

– Öyle sev ki beni, ben bile kıskanayım beni.

Sevgiliye Etkileyici Sözler sayfamızda siz dostlarımıza birbirinden güzel sevgiliye etkileyici mesajlar bulanmaktadır. Hergün özenle seçilmiş olan popüler sözleri sayfamızda bulabilirsiniz. Sizinde eğerki aklınızda, sevgiliye etkileyici sözler varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Sevgiliye etkileyici sözler sayfamızı arkadaşlarınızın bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Anlamlı Kısa Sözler