Aşk Sözleri

BY ADMİN 22 Aralık 2015

Hepinizin beğeneceğini düşündüğüm güzel vede anlamlı aşk sözleri bulunmaktadır. Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Kısa Aşk Sözleri 2016 vede En Güzel Aşk Sözleri yer almaktadır.

Gittin ya sen ; yıkıldı yarım kalan hayallerim, gidişinle erittin bizi sevgili hani gülüşlerimiz vardı ya huzur bulduğumuz, hani çocuklar gibi mutluluğumuz vardı ya herşeyi unuttuğumuz. Her gülüşünde gerçekten, hayatın güzel yanlarına var oluşuna
inandığım tek gerçek aşktın benim için. Aşka inandıran, aşkı tattıran tek sevdaydın sen. Şimdi affediyorum seni sevgilim bir ömür boyu affediyorum seni, söz ver sonsuza kadar yaşatalım sevdamızı.

Allahım beni sana kavuşturduğunda, hayattaki günler bile şahit olsun, kalbim kalbine vekalettir. Seni Seviyorum

Ulan sen yokken hayatımda bi “Köpek” bile sevmedim ki, bırak yerine bi başka “Kadın” seveyim!

Hani birgün “ACI” uğrarsa kalbine aklına ilk “BEN” geleyim. Dersin ki bi aşkım vardı “MUTLULUK” veren! Ama ; ben ona laik olamadım, onunla oynadım. Şimdi ise o “MUTLU” ben “MUTSUZ” günler saymaktayım dersin sevgili.

Attın beni zulümlere , rüyalarında başkasını gördüğün zalim sevgili “Mutlumusun” sor kalbine!

Üç ay zindan olan yüreğime, nur yağar sanmıştım ki, bela yağdı yüreğime herkes gibi yalan çıktı sözleri.

“Beni” Kaybettikten sonra kazanmak için uğraşma. Unutma ki her kazancın bi sonu vardır…+

Kalbimde ki düşüşü hafife alma, o zamanında çok gördü yaşadı, döküntüleri toplamaktan yıkıldı sadece ölmedi.

Her akşam hava karardığında herkese yanan sokak lambası gibi olma! İçin karardığında herkese değil, kime yandığın belli olsun.

Sen benim hayatımda sadece bi piyonsun, seni kaybedersem sadece 2 puanım gider. Ama ben senin hayatında şahım, beni kaybedersen oyun biter.

Onun, bununla inlemek ile “AŞK” olsaydı kerhanedeki kadınlar bu devirde aşkta leyla ile mecnundan önce anılırdı.

Yokluğun ecelse, ben çoktan azraile selam saldım gelsin tüm umutlarımı öldürsün diye.

Senin için aşk düşmanımla kahkaha atmak ve onun altında inlemektir…

İçinde yara, içinde bere olan bir aşktı geçirdiğimiz musalla taşı. Sevmeyi biz eskilerden, yaşamayıda dedelerimizden öğrendik. Seni sevmek için kalbimi, seni mutlu etmek içinde huzurumu serdim önüne.

Severken seni verem oldum, sen ise yalandan severken beni veren oldun ellere.!

Yanına aldığın o “ADAMA” güvenme, “KIZIM” ; diğerlerlerinden almak istediğini aldığı an yolladı, senide yollayacak ki ,yatağına girdiğinde bacaklarını karşısında açtığın an sevgin yok olacak… (Anlatabildim mi? Anlamak İstemedin mi?)

Eski sevgilime iyi bak kardeş, o benden aldıklarını sana getirdi, senden aldıklarınıda başkasına götürecek hatırlatayım.! Zaman zaman hepsi zaman 😉