Ablaya Doğum Günü Sözleri

BY ADMİN 18 Şubat 2018

Ablaya Doğum Günü Sözleri Ablaya Güzel Doğum Günü Sözü, anlamlı birbirinden özel ablaya doğum günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Sözleri Ablaya Güzel Doğum Günü Sözü

ANLAMLI ABLAYA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Sayfa İçeriği: Ablaya Doğum Günü Sözleri Facebook, Ablaya Doğum Günü Sözleri Uzun, Ablaya Doğum Günü Sözleri Anlamlı, Ablaya Doğum Günü Sözleri Etkileyici, Ablaya Doğum Günü Sözleri Kısa, Ablaya Doğum Günü Sözleri Kardeşten

Ablanıza süpriz yaparak onu sözlerle sevindirmek isterseniz sayfamızda, ablaya doğum günü sözlerini bulabilirsiniz. Hepsi birbirinden özenle derlenip, toplanmıştır. İçlerinden güzel olanları sizde ablanıza göndererek onu özel gününde şaşırtabilirsiniz. En güzel ablaya doğum günü mesajlarına sayfamızdan ulaşmanız mümkün.

KARDEŞTEN ABLAYA DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Her insanın bir dönüm noktası vardır. İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı mutluluktan olur. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

– Sana sağlık diliyorum ve huzur. Bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık doğum günün kutlu olsun.

Canım ablacığım doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum. Kız kardeşin.

– Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim, canım ablam.

– Huzur verir senin güzel sözlerin, mutluluk için bana sen gereklisin. Dün benimleydin sen canım ablam, yarında yanımda olmalısın sen. Doğum günün kutlu olsun yüreğin huzur dolu olsun ablacığım.

Biz; küçücüktük, büyüdük. Cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Canım benim seni çok seviyorum ablacım. Doğum günün kutlu olsun.

– Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Yeni yaşın eskisinden çok daha iyi olsun. Dilediğin her şeyde gönlünce olsun. Hayatından mutluluk hiç eksik olmasın iyi ki varsın iyi ki doğdun ablacım.

– Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Ablacığım nice mutlu yıllar.

ETKİLEYİCİ ABLAYA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım ablam.

– Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve mctuncer.com sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun!

Bu hayatta en çok güvendiğim kişi sensin. Çünkü sen benim canımsın ablamsın. Nice nice yıllara canım ablam seni çok seviyorum.

– Mutluluk ve huzur insanın sevdiği kişilerle yakın olduğunda daha da artar. Bir ömür sevdiklerinle yaşaman ve yaşlanman dileğiyle. Nice Mutlu yıllara ablam.

Seni canım kadar seviyorum. Sana bir şey olsa emin ol benim canım seninkinden daha çok yanar bir tanem ablacım. Doğum günün kutlu olsun.

– Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerdeki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice nice yıllara canım ablam.

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

– Abladan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen. Doğum günün kutlu olsun ablacığım.

Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

– Gözlerin hep ışıltı baksın yüreğinde umut eksik olmasın ve yeni yaşında güzellikler seninle olsun hep. Nice yıllara ablam.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara canım ablam.

– Şiir gibi güzel sözlerin olsun, yarına güzel bakan gözlerin olsun, yüreğinde her daim sevda var olsun. Yarının hep mutluluk olsun. İyi ki doğdun ablam.

Ablaya Doğum Günü Sözleri sayfamızda sizin için ablanıza en güzel ablaya doğum günü sözlerini yazımızda bulabilirsiniz. Sizinde aklınızda güzel ablaya doğum günü sözleri varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Ablaya Doğum Günü Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Öğretmene Doğum Günü Sözü