Ayrılık Sözleri

BY ADMİN 13 Nisan 2021

Ayrılık Sözleri Biten Aşkların Deminde Son Günler Mesajı, Ayrılan sevgililerin, ayrılık sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayrılık Sözleri Biten Aşkların Deminde Son Günler Mesajı

Ayrılık Sözleri Sevgiliye

Ayrılık Sözleri

Sayfa İçeriği: Ayrılık Sözleri, Ayrılık Sözleri 2021, Ayrılık Sözleri Damar, Ayrılık Sözleri 2018, Ayrılık Sözleri Sevgiliye, Ayrılık Sözleri Anlamlı, Ayrılık Sözleri Kısa, Ayrılık Sözleri Facebook, Ayrılık Sözleri Etkileyici, Ayrılık Sözleri Bip, Ayrılık Sözleri Whatsapp, Ayrılık Sözleri Twitter, Ayrılık Sözleri Telegram, Ayrılık Sözleri Özlü

Siz için birbirinden özel olarak derlenmiş ayrılık sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrılık mesajlarına ulaşmak isterseniz yazımızın devamını takip edin. Ayrılık Sözlerinden beğendiğinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hergün sizin için popüler sözler, altında en yeni ayrılık sözleri yayınlanmaktadır. Sayfamızı takip ederek bir çok ayrılık sözlerine ulaşabilirsiniz.

Anlamlı Ayrılık Sözleri

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

– Geleceği benimle karanlık görüyorsan, umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim, sen mutlu olacaksan ben çekerim.

Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.

– Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

– Ay doğarken bir söğüdün arkasından, gül yüzünde sisli bir esintiyle, akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma…

Evet, acı çekiyorum, Evet çok özlüyorum. Evet, ulan evet onu unutamıyorum. Kime ne? Sormayın artık bana nasılsın? Diye. Boş verin, ben iyiyim işte.

– Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım.

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir klik vururuz yüreğimize. Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize.

– Sen gittiğin an ben daracık sokaklarda ıssız çöllerden geçerek sana gelme umuduyla koştum ama her arkamı dönüşümde sen yoktun.

Ne çıkar terk ettiyse, bırakıp da gittiyse. Kolayı var arkadaş, sende ona gülersin onun yaptığı gibi başkasını seversin.

– Senin, çelme taktığın yerden başlıyorum hayata. Varsın yara bere içinde olsun dizlerim, yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.

En Güzel Ayrılık Sözleri

Her gecenin güneşle gelen o ilk ışığı parlaklığı varsa elbet gidenin de bir gün mutlaka dönüşü olacaktır ama sabır.

– Ben ne aşklar yaşadım ne mctuncer.com vedalar ettim, ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim.

Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, yolun açık olsun.

– Çeker gideriz be gülüm kime ne. Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ıstırabı.

Tek bir bakışla tutuşmaya hazırdım oysa. Düşlerinin mahpusunda mctuncer.com bir ömür yatmaya. Hadi! Hazırım “yok olmaya”.

– Anlamaz ki seni anlamış olsaydı şimdi yanında olurdu. Uzaklık insanın içindeki yalnızlık da gizlidir.

Giderken ardına bakma, yakışır bir veda olsun. Hayatımı mahvettin ama güzel roldü helal olsun.

– Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. Sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…

– Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş. O da sende kaldı…

Unutma! Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak.

– Gidişin bir ambulansın siren sesine benziyordu yol vermekten başka çarem kalmadı.

Ayrılık Sözleri Kısa

Şunu bilmelisin ki ben hava soğuyunca değil, senden soğuyunca üşüdüm. Elveda…

– Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

Canımı acıtan ne biliyor musun “Ben senin mutluluğunu istiyorum” dedi ve aldı gitti.

– Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.

Giderek daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

– Gidenin arkasından nokta koyacaksın ki gelenin ismi büyük harfle başlasın…

Ayrılık dilinden ne olur sanki sen gittin ellere ben de ölüme.

Ayrılık Sözleri sayfamızda siz değerli dostlarımıza ayrılık mesajlarını paylaştık. Sizinde aklınızda anlamlı ayrılık sözleri varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Ayrılık Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Mutluluk İle İlgili Sözler