Duygusal Sözler

BY ADMİN 7 Şubat 2018

Duygusal Sözler Duygulu Vede Samimi Anlarınızda Mesajlar, sizler için birbirinden özel duygusal sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Duygusal Sözler Duygulu Vede Samimi Anlarınızda Mesajlar

SEVDİKLERİNİZE DUYGUSAL SÖZLER

Duygusal Sözler

Sayfa İçeriği: Duygusal Sözler 2018, Duygusal Sözler Uzun, Duygusal Sözler Sevgiliye, Duygusal Sözler Yeni, Duygusal Sözler Kısa, Duygusal Sözler Facebook, Duygusal Sözler Aşk, Duygusal Sözler Twitter, Anlamlı Duygusal Sözler, Etkileyici Duygusal Sözler

Özenle seçilmiş olan vede derlenmiş olan duygusal sözleri sayfamızda bulabilirsiniz. Duygusal sözleri arkadaşlarınızla paylaşabilir onlarında öğrenmesini sağlamış olursun. Hergün sizler için hazırladığımız birbirinden güzel duygusal sözlere sayfamızdan ulaşabilir, içlerinden hoşunuza gidenleri paylaşabilirsiniz.

DUYGUSAL MESAJLAR ANLAMLI

Bazen unutmakmış sevmek… Dönüp arkana bakmamak ve sevdiğin insanı bile bile başkasına uğurlamakmış… Ne kadar canın yansa da bir o kadar bağlanmakmış. Senin olmayan bir şeyi delicesine özlemekmiş…

– Yanında benden yakın baksa biri de olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da, ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

AŞK; bilmektir ey sevgili! Bir tek yâri bilmek, onu candan daha aziz bilmektir. Ondan gayrı bildiklerinin hiçbir şey olduğunu, dünyanın onunla mana bulduğunu bilmektir.

– Ey Gafil! Sen kendi şehvetine Aşk adını koymuşsun. Şu halinle o namusu ekberi soymuşsun. Aşkın asıl manasının altını oymuşsun. Bir bilebilsen küstahlığa nasıl.

Ey gönüm bilmez misin gözler sebepsiz yaşarmaz, dudaklar sebepsiz kurumaz, gönülde bir dert olmadıkça kimsenin yüzü sararıp solmaz.

– Gel, bir bestem de sen ol sevda şiirim, aşk erim ben seni güftesiz de söylerim çünkü ben güftelenmemiş aşkların talibiyim gel, bir martı da sen ol omzumda.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki de mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlama gel ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

– Her hakiki aşk, umulmadık dönüşümlere yol açar. Aşk bir milat demektir. Şayet aşktan önce ve aşktan sonra aynı insan olarak kalmışsak, yeterince sevmemişiz.

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen…

– Ağlayan kalbime yoktur derman sensiz kaldım dinlemiyor gönül ferman adını aldığımda ağzıma sözlerim ağlar o anda seviyorum seni bunu unutma!

Hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, bin bir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

– Denizde kalem kumdan kâğıtlar yaptım, her yere seni seviyorum yazdım, ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım.

SEVGİLİYE DUYGUSAL MESAJLAR

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde…

– Denir ya aşk iki kişilik, yalan! Aşk bile bile delilik. Bide hayat müşterektir denir. Buda yalan çünkü aşk acısı hep tek kişilik.

Aşk, bazen gitmekle kalmak arasında verdiğin en büyük savaştır. Sevmeyenin aklı, mctuncer.com gerçekten sevenin kalbi kazanır bu savaşı.

– Gerçek aşk şans oyunları gibi… Hayali bile mutlu edebiliyor insanı; fakat tutturabilene ‘aşk’ olsun. Cemal Safi. Bırak, olumlu bedenlerde olumsuz aşk arama.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…

– Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Gerçek aşk bir hayalet gibidir. Herkes ondan bahseder ama gören çok azdır.

– Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim İnat bu ya, mahşere kadar seni seveceğim…

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

– İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar…

Kahve aşk gibidir, her ne kadar sabır ve özen gösterirsen tadı o kadar güzel olur.

– Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın.

Anladım ki aşk; her iki tarafı da mağdur eden, yürekte izinsiz gösteri yapan mutluluk karşıtı bir eylem.

– Beni candan usandırdı cefâdan yâr usanmaz mı? Felekler yandı âhımdan murâdım şem’i yanmaz mı?

Kırdıysa sessiz kal sessizliğinden kırıldığını anlamıyorsa onsuz kal.

– Kalbi yorgun olanın dili keskin olurmuş ya kalbi yorgunun yanında olmayacaksın ya da yanında olduğunun kalbini yormayacaksın.

Duygusal Sözler sayfamızda siz değerli dostlarımız için derlemiş olduğumuz duygusal sözler bulunmaktadır. Sevgilinize yada sevdiklerinize duygusal sözler paylaşmak isterseniz yazımızdan bulabilirsiniz. Sizinde aklınızda güzel duygusal sözler varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Duygusal Sözler sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Ayrılık Sözleri