Dini Doğum Günü Mesajları

BY ADMİN 16 Şubat 2018

Dini Doğum Günü Mesajları İslam Üzerine Yazılmış Doğum Günü Sözü, sevdiğiniz insanlara dini doğum günü mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Dini Doğum Günü Mesajları İslam Üzerine Yazılmış Doğum Günü Sözü

DİNİ DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Dini Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Dini Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Dini Doğum Günü Mesajları 2018, Dini Doğum Günü Mesajları Uzun, Dini Doğum Günü Mesajları Kısa, Dini Doğum Günü Mesajları Facebook, Dini Doğum Günü Mesajları Sevgiliye, Dini Doğum Günü Mesajları Anneye, Dini Doğum Günü Mesajları Babaya, Dini Doğum Günü Mesajları Ayetli, Dini Doğum Günü Mesajları Hadisli

Sevdiğiniz kişilere, dostunuz, arkadaşınıza özenle seçtiğimiz dini doğum günü mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Sizler için dini doğum günü mesajlarını sayfamızda derleyip, topladık sizlerde içlerinden beğendiğiniz dini doğum günü sözlerini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

DİNİ DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI FACEBOOK

Doğum günündeki mutluluğun yaşamına yansısın, Allah’ım yaşamını mübarek ve hayırlı kılsın. Kutladığın her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

– Allah’ım kalbinden imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın. Yaptığın işlerin hayırlı ve bereketli olsun Allah’ın selam üzerine olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dostlar kapalı kapılar arkasındaki görünmeyen arkadaşlar gibidirler. Sen onları göremezsin ama onlar oradadır ve her zaman seni düşünürler. Onlar orada her zaman senin için var olurlar. Doğum günün kutlu olsun dostum.

– Doğum günün mutlu olsun, doğacak her yeni yarın senin mutluluk kaynağın olsun, En güzel doğum günü hediyen sevdiklerinin sevgisi olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Doğum günündeki mutluluğun yaşamına yansısın, Allah’ım yaşamını mübarek ve hayırlı kılsın. Kutladığın her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

– Allah’ım seni dünyaya getiren anaya uzun ömürler versin, senin gibi hayırlı bir evlat yetiştiren babaya hayırlı kazançlar nasip etsin. Temiz kalpli güzel kardeşimin doğum günü kutlu olsun.

Yüce Mevla bugün dilediğin dileklerinden senin için hayırlı olanları kabul etsin. Ömrünü huzurlu ve mutlu etsin. Doğum günün neşeli ve eğlenceli olsun.

– Senin kalbin kadar saf ve temiz bir yaşamın olmasını ve en dilediğin hayırlı dileklerinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Allah yeni yaşını hayır etsin.

Bugünü ve bundan sonraki her gün inşallah her zaman mutlu olursun. Bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

EŞİME DİNİ DOĞUM GÜNÜ MESAJI

– Bugün en özel ve en mutlu günün, bugün dünyaya gelişinin 20. Yıl dönümü, bugün senin doğum günün. Yeni yaşın kutlu olsun.

Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.

– Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, mctuncer.com tek düşüncem, hasretimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Cenab-ı hak’tan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Doğum günün bundan sonraki hayatında sana huzur getirsin.

– Müslüman Müslümanın kardeşidir. Kardeşler birbirini hiçbir zaman unutmazlar. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Kalbiniz huzurla dolsun bu mutlu gününüz kutlu olsun yeni yaşınız hayırlara vesile olsun inşallah.

– Yüce Yaradan’ın dileklerini kabul ettiği, hayırlı ve sağlıklı bir yıl geçirmen dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun.

Hayat sana hakkında hep en hayırlı olanı nasip etsin ve doğruluktan ayrılmasın yolun. Doğum günün hayırlı olsun.

– Doğduğun güne şükürler olsun. Rabbim hep bizimle olsun.

– Yeni yaşın hayırlara vesile olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim dünya ahiret din kardeşimsin. Kardeşimin doğum günü kutlu olsun.

Dini Doğum Günü Mesajları sayfamızda siz dostlarımız için sevdiklerinize ayetli, hadisli dini doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Sizinde eğerki dini doğum günü mesajları varsa aklınızda bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Dini Doğum Günü Mesajları sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Sevgiliye Doğum Günü Mesajları