Anneye Doğum Günü Sözleri

BY ADMİN 24 Şubat 2018

Anneye Doğum Günü Sözleri Annenize Güzel Doğum Günü Sözü, anneniz için derlediğimiz anneye doğum günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Sözleri Annenize Güzel Doğum Günü Sözü

ANNEYE EN ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Anneye Doğum Günü Sözleri

Sayfa İçeriği: Anneye Doğum Günü Sözleri 2018, Anneye Doğum Günü Sözleri Özel, Anneye Doğum Günü Sözleri Duygusal, Anneye Şaşırtan Doğum Günü Sözleri, Anneye Doğum Günü Sözleri Uzun, Anneye Doğum Günü Sözleri Kısa, Anneye Doğum Günü Mektubu, Anneye Doğum Günü Sözleri Anlamlı

Anneniz için hazırlamış olduğumuz doğum günü sözlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. En anlamlı yazılmış doğum günü sözlerini bulabilirsiniz. Anneye doğum günü sözlerini sayfamızda derledik, sizlerde içlerinden en güzelini annenize gönderebilir, annenizi şaşırtabilirsiniz.

DUYGUSAL ANNEYE DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

– Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

– Çok çektirmedim sana annelerin en güzeli. Gözünden akan yaş için dünyaları yakarım. Bugün özel, bugün önemli bir gün. Annemin, canımın doğum günü. İyi ki doğdun melek yüzlüm.

Her zaman senin karşında masum ve sevgiye muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman bütün dertlerimi yok edensin… Çünkü sen benim annemsin.

– Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım annem.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

– Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

ANNENİZE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

– Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

– Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, mctuncer.com bu güzel resim ailemiz için, doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

– Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorum. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

– Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

– Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

– Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

Dünyanın biricik annesine kucak dolusu sevgilerle. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Sözleri sayfamızda anneye doğum günü sözlerini derledik vede siz değerli dostlarımız için yazımızda hazırladık. Sizinde aklınızda güzel anneye doğum günü sözleri varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Anneye Doğum Günü Sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Anneye Doğum Günü Mesajları