Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler

BY ADMİN 18 Kasım 2019

Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Mesajlar, sayfamız da birbirinden güzel sevgiliye sevgi dolu anlamlı sözleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Mesajlar

SEVGİLİYE SEVGİ DOLU ANLAMLI MESAJLAR

Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler 2019, Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler Yeni, Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler Facebook, En Güzel Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler, Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler Uzun, Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler Yeni, Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler Kısa, Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Güzel Sözler, Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Etkileyici Sözler, Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Mesajlar

Sitemiz de düzenlediğimiz birbirinden güzel sevgiliye sevgi dolu anlamlı sözleri bulabilirsiniz. Beğendiğiniz sevgiliye sevgi dolu anlamlı sözleri sosyal ağlarınız da paylaşabilir vede arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar etmek için onlara da gönderebilirsiniz. Hoşunuza giden sevgiliye sevgi dolu anlamlı sözler sayfamızı sosyal ağlarınız da paylaşabilir vede sevdiklerinizin de sayfamızdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. En güzel sevgiliye sevgi dolu anlamlı sözler için yazımızın devamına gidebilir vede arkadaşlarınıza hoşunuza gidenleri gönderebilirsiniz.

SEVGİLİYE SEVGİ DOLU ANLAMLI GÜZEL SÖZLER

Sevmiyorum şu saatin sesini akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

– Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçek leri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

– Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkansız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni kalbimi ümit etmeyi. Seni sevdim sensin diye. Kalbimi sevdim seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim belki seversin diye.

– Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım!

SEVGİLİYE SEVGİ DOLU ANLAMLI ETKİLEYİCİ SÖZLER

Aşkım gökyüzü nde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yıldız seç parlak lığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

– Mürekkepten denizler kağıttan mctuncer.com gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım!

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

– Ağırdır sevme lerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz.

Rüzgar alabildiğine hırçın yağmur alabildiğine inatçı yüreğim ise onlara inat sanki bir liman tıpkı gözler indeki huzur gibi.

– Sen benim hayatımda olduğun sürece ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

– İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin.

– Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Birisi girer hayatına kokusuyla uyuyup sesiyle uyanmak için her şeyini verirsin.

– Sonunda sen bir gün gelirsin diye, çok şeyin adı küçük yazıldı. Cemal Süreya

Seni sevdiğim kadar ibadet etseydim; cennette köşküm olurdu.

– Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.

Aşk çoraba benzer; çifttir ve birbirine uymalıdır.

– Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

EN GÜZEL SEVGİLİYE SEVGİ DOLU ANLAMLI SÖZLER

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.

– Dünyanın en güzel ritmi, onun senin için çarpan kalbidir.

Sevdim. Çünkü; bir tek sana sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

– Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.

Bir delinin seni öpmesine izin ver ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme.

– Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

– Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Gözler inden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. Gözlerinden doğup yanaklarından süzülüp dudak larında ölmek için.

– Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

– Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

– Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Rüzgarın kemanini çaldığı ve damlaların pencere ne vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kur duğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

– Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

Ne seni unuttur acak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unuttur maya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

– Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

SEVGİLİYE SEVGİ DOLU ANLAMLI YENİ SÖZLER

Bir gün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

– Gece midir insanı hüzünlendiren Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Sen benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

– Bir şiir yaz bana içinde alabil diğince mutluluk olsun ayın gölge sinde unutulan sevgi tohum larıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimde ki sevgiliyi anlatsın yağan yağmur larla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Sevgiliye Sevgi Dolu Anlamlı Sözler, sayfamız da hazırladığımız sevgiliye sevgi dolu anlamlı sözlere ulaşabilir vede arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz sevgiliye sevgi dolu anlamlı sözleri sizde sosyal ağlarınız da paylaşarak sevdiklerinizin sevgiliye sevgi dolu anlamlı sözler sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Baba Özlemi İle İlgili Sözler