Mevlid Kandili Mesajları

BY ADMİN 5 Ocak 2018

Mevlid Kandili Mesajları Özel Günlerin Anlamlı Kandil Sözleri, Dini günlerde sizlere sayfamızda özel mevlid kandili sözlerini bulabilirsiniz.

Mevlid Kandili Mesajları Özel Günlerin Anlamlı Kandil Sözleri

ÖZEL GÜNLER İÇİN MEVLİD KANDİLİ SÖZLERİ

Mevlid Kandili Mesajları

Sayfa İçeriği: Mevlid Kandili Mesajları 2018, Mevlid Kandili Sözleri 2018, Mevlid Kandili Sözleri Kısa, Mevlid Kandili Mesajları Kısa, Mevlid Kandili Mesajları Facebook, Mevlid Kandili Mesajları Instagram, Mevlid Kandili Mesajları Whatsapp, Mevlid Kandili Mesajları Ayetli, Mevlid Kandili Mesajları Hadisli, Mevlid Kandili Mesajları Dualı

Dini özel günlerde siz dostlarımız için hazırlamış olduğumuz mevlid kandili mesajları sayfamızda yer almaktadır. En güzel mevlid kandili sözleri birbirinden özel dualı vede hadisli olarak sayfamızda. Dostlarımız için sunmuş olduğumuz kandil mesajları her gün yenisi eklenerek güncellenmektedir. Kandil günleri kısa sözler arayanlar için sayfamızda sizlere mevlid kandili mesajlarını sunduk. Dilediğiniz sözleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI HADİSLİ VEDE DUALI

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Mevlit Kandilin Mübarek Olsun.

– Mevlit Kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Bu gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kandiliniz mübarek olsun.

– Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim. Mevlit Kandiliniz Mübarek olsun.

Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.

– Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

– Mevlit Kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

– Allah’tan sevgi, sağlık ve mutluluk diler bu mübarek gecede dualarınız kabul, kandiliniz kutlu olsun.

Bu gece Mevlid kandili, günahtan kurtuluş gecesi. Haydi dua edelim, temizlensin günah defteri.

– Rabbim bizi özünden iman edip, gözünden düşmeyen kullarından eylemesin. Hayırlı kandiller.

Ezan tüm insanlığa okunur, üstüne alınan secdeye gider. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

– Gönlünüz ferah, aklınız sıhhatli olsun. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bu mübarek günün tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim.

AYETLİ MEVLİD KANDİLİ SÖZLERİ

Mevlid kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

– Mevlid kandilinizi kutlarım. Hayırlı kandiller dilerim.

Umutlarımız gerçek mutluluklarımız daim kandiliniz mübarek olsun.

– Mevlid kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun! Hayırlı Kandiller.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, mctuncer.com kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

– Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

– Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

– Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz Aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Mevlid Kandili Mesajları sayfamızda bulunmakta vede siz değerli dostlarımız için özenle yazılmış mevlid kandili sözleri sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Kandil mesajları bulunduran sitemizde gün geçtikce güzel sözleri güncelleyen vede özel günler için bir çok söz barındıran sayfamızda sizler için her gün çalışmaktayız. Sizinde aklınızda eğerki mevlid kandili ile ilgili mesajlar, sözler varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Mevlid kandili mesajları adlı yazımızı arkadaşlarınızında bilgisi olması açısından onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Nefret Sözleri