Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

BY ADMİN 29 Temmuz 2020

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Sevgiliye Kurban Bayramı Sözleri, sayfamız da düzenlemiş olduğumuz sevgiliye kurban bayramı mesajlarını bulabilirsiniz.

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Sevgiliye Kurban Bayramı Sözleri

SEVGİLİYE KURBAN BAYRAMI SÖZLERİ

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları 2020, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Yeni, Sevgiliye Anlamlı Kurban Bayramı Mesajları, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Özlü, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Whatsapp, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Facebook, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Twitter, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Kısa, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Uzun

Sitemiz üzerinde hazırladığımız birbirinden güzel sevgiliye kurban bayramı mesajları bulunmakta. Sizde hoşunuza giden sevgiliye kurban bayramı mesajlarını arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz sevgiliye kurban bayramı mesajlarını sosyal ağlarınız da paylaşarak sevdiklerinizin de görmesini sağlayabilirsiniz. Her gün güncellenen sitemiz de birbirinden özenle seçilmiş sevgiliye kurban bayramı mesajlarını bulabilirsiniz. Sizinde aklınız da eğerki güzel sevgiliye kurban bayramı mesajları varsa bize yazabilirsiniz. Whatsapp üzerinden arkadaşlarınıza göndereceğiniz sevgiliye kurban bayramı mesajlarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EN GÜZEL SEVGİLİYE KURBAN BAYRAMI MESAJLAR

Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her gece, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi. Hayatındaki sevgi ışığının hiç sönmemesi dileğimle. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

– Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah bayramlarda kendisine dua edenleri geri çevirmez. Seninle bir ömür geçirmek dileğiyle. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Şu bayrama erenler Yakınlaşıp gülenler Gül elden gül derenler Gül cemali görenler. Gül al, dua al, gönül al. Hepsi hoş, bayramlık nimettir. Nimete şükür gerektir. Bayramımız mübarek olsun.

– Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. İyi ki varsın! Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Aramızdaki mesafelere ve zorluklara inat, içten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Kurban Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

– Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Kurban Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

Yeni umutlar, yeni sevinçler, yeni gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve sevdiklerime hoş geldin Kurban. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

– Hayatın en güzel anları birlikte yaşamak dileğiyle. En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle. Kurban Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

SEVGİLİYE KURBAN BAYRAMI MESAJLARI 2020

Nimetlerin en iyisi alın teri akıtılarak kazanılan, sevgililerin en iyisi de her an Allah’ı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun canım aşkım.

– Rabbim beni doğru yoldan ve sevdiklerimden mctuncer.com bir ömür boyu ayırmasın. Seni çok seviyorum aşkım. Bayramın mübarek olsun.

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım. Kurban Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

– Allah’a sonsuz şükürler ki. Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Kurban Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle. Kurban Bayramın kutlu olsun canım.

– Sevgi atmosferinde ve sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana. Mutlu bayramlar aşkım.

– Tek ihtiyacım birazcık duygu, birazcık sevgi, biraz sen! Bayramın mübarek olsun.

Gözlerindeki ışık, kalbindeki ışık hiç kaybolmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun.

– Kalbim ki kendisine kefilim. Adınla uyandı bu sabah. Mutlu bayramlar aşkım.

Senin aşkın bana her gün bayram aşkım. Kurban bayramın kutlu olsun.

– Öptüm geceyi aydınlatan gözlerinden. Kurban bayramın kutlu olsun.

Sol yanımın en güzel ağrısı, kurban bayramın kutlu olsun.

– Bugün ve her gün hayatımda ol aşkım. Mutlu bayramlar!

Hep birlikte mutlu bayramlara aşkım. İyi bayramlar.

– Birlikte geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara bir tanem.

Hep birlikte olmak dileğiyle, kurban bayramın kutlu olsun hayatım!

– Yanağında açan güle aşık oldu bu can. Kurban bayramın mübarek olsun.

Bir çift göze aşık olursun, sonra bütün gözlere kör. Mutlu bayramlar ömrüm.

– Kurban Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak canım aşkım. Bayramın kutlu olsun.

– Her bayram biraz özlem, biraz hatırlanmak isteğidir. Sevgi tadında mutlu bir bayram dileğiyle.

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin, kurban bayramın kutlu olsun aşkım.

SEVGİLİYE KURBAN BAYRAMI MESAJLARI YENİ

Senin saçlarında açan papatyalar sarsa tüm dünyayı, tüm gezegende bahar olurdu. Bayramın kutlu olsun sevdiğim!

– En güzel anları birlikte yaşamak, en güzel anıları beraber hatırlamak dileğiyle sevgilim. Kurban Bayramın Kutlu olsun.

Sema kapılarının sonuna kadar açık olduğu bu kutlu günde heybendeki dua menekşelerini etrafa saçman dileğimle. Hayırlı Bayramlar.

– Her şeye kadir Mevla’ma, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Kurban Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

– Bu bayram diğer bayramlarda olmayan içimde bir burukluk var. Benim için bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Delice esen rüzgar, en parlak ve en sıcak günlerdir bayramlar. Yüreklerdeki sevgi ve özlem meltemine merhabadır bayramlar. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım!

– Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

Böyle bir kutlu günde özel insanlara, güzel insanlara, vazgeçemediklerimize sevgi ve dua göndeririz. Ben de bütün sevgilerimi sana gönderiyorum aşkım. Bayramın kurlu olsun.

– Telefonum, telefonunun Kurban Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri ve seninle hiç bitmeyecek sevdalar dileriz.

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim. Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni Seviyorum.

SEVGİLİYE ANLAMLI KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Yüreğin umut ve sevgiyle, her anın bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güller açan yüzün hiç solmasın, Kurban Bayramın kutlu olsun.

– Benim ömrümde okyanuslar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm. Hele biri var ki ömrüme ömür katan; ömrüm senin ve sevdiklerinin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Biricik Aşkım! Hayatımın anlamı! Bayram en çok çocuklar için anlam ifade eder. Bayramlarda en çok çocuklar sevinir. Ben de şimdi çocuklar gibi mutluyum. Sana, canıma, hayatımın anlamına mesaj atmak ve cevap almak için bir bahanem olacak. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım. Seni tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum.

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları, sayfamız da derlemiş olduğumuz en güzel sevgiliye kurban bayramı mesajları yer almakta. Sizde dilediğiniz sevgiliye kurban bayramı mesajlarını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. En güzel sevgiliye kurban bayramı mesajları için sayfamızı takip etmeyi unutmayın. Hoşunuza giden sevgiliye kurban bayramı mesajlarını sosyal ağlarınız da paylaşarak arkadaşlarınızın da haberi olmasını sağlayabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Arefe Günü İle İlgili Sözler