Romantik Sevgililer Günü Sözleri

BY ADMİN 12 Şubat 2020

Romantik Sevgililer Günü Sözleri Romantik Özlü Sevgililer Günü Sözleri, sayfamız da hazırlayıp derlediğimiz romantik sevgililer günü mesajlarına ulaşabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Romantik Sevgililer Günü Sözleri Romantik Özlü Sevgililer Günü Sözleri

ROMANTİK SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

Romantik Sevgililer Günü Sözleri

Sayfa İçeriği: Romantik Sevgililer Günü Sözleri 2020, Romantik Sevgililer Günü Sözleri Yeni, Romantik Sevgililer Günü Sözleri Facebook, Romantik Sevgililer Günü Sözleri Twitter, Romantik Sevgililer Günü Sözleri Kısa, Romantik Sevgililer Günü Sözleri Özlü, En Güzel Etkileyici Romantik Sevgililer Günü Sözleri, Romantik En Anlamlı Sevgililer Günü Sözleri, Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Sitemiz de yer alan romantik sevgililer günü sözlerini arkadaşlarınızla paylaşabilir vede yeni romantik sevgililer günü sözlerinden haberdar olabilirsiniz. Siz değerli dostlarımız için hazırladığımız romantik sevgililer günü sözlerini sosyal ağlarınız da paylaşarak sevdiklerinizi de sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. Hoşunuza giden romantik sevgililer günü sözlerini, sosyal ağlarınız da vede ailenizle paylaşarak onlarında sayfamızı takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel romantik sevgililer günüa sözleri için yazımızın devamına gidiniz.

ROMANTİK SEVGİLİLER GÜNÜ İLE İLGİLİ SÖZLER

Bebeğim, sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun!

– Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

– Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

14 Şubat Sevgililer Günü, Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

– Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından. Her dem gözlerimin hapsindesin, kalbimin tek sahibisin. Sevgililer günün kutlu olsun!

ROMANTİK EN ANLAMLI SEVGİLİLER GÜNÜ SÖZLERİ

Sevgililer günün kutlu olsun. Aşkım, Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama sevgim hep seninle. Seni çok özledim.

– Kalbimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim. Sevgililer gününü kutluyorum.

Bir demet gül vermek isterim sana, güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

– Daha nice yıllara… Hayatım, sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim.

Sen benim aşk ararken bulduğum değil, hiç aklımda yokken aşık olduğumsun.

– Aşk kapıyı çaldığında hemen açma! Bazıları, çocuklar gibi zile basıp kaçıyor.

Sevdim. Çünkü bir tek sana sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

– Bu kadar kolay sevmezdim aslında. Gülüşüne denk geldim.

Dünyanın en güzel ritmi, onun senin için çarpan kalbidir.

– Benim bir şeye ihtiyacım yoktu. Her şeyim sendin.

Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm.

– Yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yolsun sen.

Bir umutla beklediğim en güzel yarınsın.

– Sevmek bir renkse, gel gökkuşağım ol.

Öptüm geceyi aydınlatan gözlerinden.

– Sen mi? Alırım bir ömür.

Aşk senin gülüşünde saklı.

– Sen özlenecek en güzel şeysin.

Seni hep seveceğim geçelim bunu.

– Yalansan yalanı severim elimde değil.

Yum gözünü aç elini, yüreğim senindir.

– Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.

Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten.

– Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Seni sevmek kaderim, ben böyle kaderin ellerinden öperim.

– Dudağını yanaştır dudağıma, soran olursa ağzının payını verdim dersin!

Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

– Sonunda sen bir gün gelirsin diye, çok şeyin adı küçük yazıldı. Cemal Süreya

Aşıklar yaşamınızın her anında birlikte olmanız dileğiyle sizi seviyoruz. Sevgililer gününüz kutlu olsun.

– Güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin! Sen hep kalbimde yatan ilk aşkımsın. Sevgililer günün kutlu olsun!

EN GÜZEL ETKİLEYİCİ ROMANTİK SEVGİLİLER GÜNÜ SÖZLERİ

Sana, sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun her şeyim.

– Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm. Sevgililer günün kutlu olsun!

– Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgilim, çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin. Bil ki çok özlendin. Sevgililer günün kutlu olsun!

– Çok güzelsin yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yıldızlara benzetiyorum seni, onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin. Ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

– İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Romantik Sevgililer Günü Sözleri, sayfamız da derlediğimiz en güzel romantik sevgililer günü sözlerini bulabilir vede sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Birbirinden güzel romantik sevgililer günü sözlerini sosyal ağlarınız da paylaşarak arkadaşlarınızın da haberi olmasını sağlayabilirsiniz. Yeni vede güncel romantik sevgililer günü sözleri için sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Beklemek İle İlgili Sözler