Hafta Sonu Sözleri

BY ADMİN 11 Ocak 2019

Hafta Sonu Sözleri Hafta Sonu Günaydın Sözleri 2019, sayfamız da düzenlediğimiz en güzel hafta sonu sözlerini bulabilirsiniz…

Hafta Sonu Sözleri Hafta Sonu Günaydın Sözleri 2019

HAFTA SONU MESAJLARI

Hafta Sonu Sözleri

Sayfa İçeriği: Hafta Sonu Sözleri 2019, Hafta Sonu Sözleri Yeni, Hafta Sonu Sözleri Anlamlı, Hafta Sonu Sözleri Facebook, En Güzel Hafta Sonu Sözleri, Hafta Sonu Günaydın Sözleri, Hafta Sonu Sözleri Komik, Hafta Sonu Mesajları

Sitemiz de derlediğimiz en güzel hafta sonu sözlerini bulabilirsiniz. Sizde hoşunuza giden hafta sonu sözlerini sevdiklerinizle paylaşarak, onları da hafta sonu sözleri sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. Beğendiğiniz hafta sonu sözlerini sevdiklerinizle paylaşarak onların da hafta sonu sözlerini kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Yazımızın devamına giderek, birbirinden özenle seçtiğimiz hafta sonu sözlerine ulaşabilirsiniz.

HAFTA SONU GÜZEL SÖZLERİ

Günaydın Arkadaşlarıma. Umutlar yeşersin yüreğinizde. Dudağınızdan sevgiler dökülsün. Gözlerinizden ışıklar saçılsın. Mutlu, neşeli, şen, sağlıklı, sevgi dolu, ülkem içinde aydınlık bir hafta sonu olsun. Tüm güzellikler sizinle olsun.

– Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın bebeğim yaşarcasına mutlu huzurlu hafta sonu dilerim bir tanem.

Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde mutlu huzurlu hafta sonu dilerim sevgilim.

– Erkeğe bir tabak balık verin, o günün yemeğini çıkarmıştır, ama bir de balık tutmayı öğretin, işte o zaman tüm hafta sonu ondan kurtulursunuz. Zenna Scha

Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Mutlu hafta sonları dilerim.

– Yeni doğan gün güzellikleri de beraberinde getirsin. Barışı, sevgiyi, dostluğu, dostça yasamayı Mutlu hafta sonları dostlar.

Cumartesimiz yüreğinizden geçen dileklerinizin gerçekleştiği, hayallerinize bir adım daha yaklaştığımız gün olsun.

– Hafta sonları yağmur gibidir; uzaktan hoş gözükür ama yanına yaklaşmaya çalışınca kaybolur. John Shirley

Selam ve dua ile başlayalım güne, hep birlikte kavuşalım rahmetine, mutlu hafta sonları herkese.

– Uyanıp bugün hafta sonu olduğunu hatırlayıp geri yatmak kadar huzur veren başka bir şey yok.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü huzurlu, mutlu, şahane bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle.

– Sen gülünce gün cumartesi olur. Bir kuş havalanır gökyüzünde. Özdemir Asaf

Mutlu huzur dolu sevdiklerinizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle.

HAFTA SONU ANLAMLI SÖZLERİ

Gerçek, insanın hiçbir zaman keşfedemediği yalandır. Bernard Osterman

– Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar.

Kalk gidelim bu hafta sonu. Gezmemiz gereken şehirler var.

– Hafta sonunda yeteri kadar gün yok. Rod Schmidt

Hafta sonu, tüm haftanın pasını atandır. Joseph Addison

– Hafta sonu gökkuşağı gibidir. Tam yakaladım mctuncer.com dersin, kaybolur.

Üç günlük dünyanın fani yolcuları! Hepinize mutlu hafta sonları dileklerimle.

– Güzelliklerle dolu mutlu ve huzurlu bir hafta sonun olsun arkadaşım.

Her şeyin gönlünüzce olduğu mutlu, neşeli güzel bir hafta sonu dilerim.

– Her erkeğin bir cumartesi gecesi duşuna ihtiyacı vardır. Lyndon Baines Johnson

İdeallere ulaşmak, her günün işini Pazar gününün kıyafetleriyle yapmaya benzer. Ed Howe

– Senin için yüce dağlar geçer, okyanusları yüzer, çölleri aşarim, hafta sonu buluşalım. Anonim

Her şeyin bir sonu var, doğrudur. Ama en mutlu son hafta sonudur. Gabriel García Márquez

– Merhaba cumartesi, sizi bol bol gülümsetecek, sevgi dolu, coşku dolu bir hafta sonu diliyorum.

Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın. Mutlu hafta sonu dilerim.

– Ne çok ihtiyacımız var dinlenmeye. Bu hafta sonuna ve tatile, huzura ve mutlu olmaya. Mutlu tatiller dostlar.

Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Hayırlı sabahlar. Hafta sonunuzun huzurlu geçmesi ile.

– Hafta sonunun özeti: Cuma, olay! Cumartesi, bugün ne yapsam? Pazar, bugün bir şeyler yapayım bari. Pazartesi, keşke dün bir şeyler yapsaydım.

Hafta sonu geldi diye sevindiniz. Sevindiniz de ne oldu. Bak pazartesi geldi ne yapacaksınız alarmı yine sabahın körüne kuracaksınız. Yazık, ne çektiniz be!

– Bu hafta sonu, mutluluk yağmurları üzerinize yağsın. Kalbiniz mutluluk, aşk ve sevgiyle dolsun. Her şey ama her şey gönlünüzce olsun. Mutlu bir hafta sonları.

HAFTA SONU ÖZLÜ SÖZLERİ

Günaydın hafta sonu; hayatınızdan renk, gönlünüzden umut ve yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın hepinize mutlu, huzurlu ve neşeli hafta sonları arkadaşlar.

– Yüzümüzden gülücük, kalbimizden sevgi, bedenimizden sağlık, ruhumuzdan huzur, çevremizde dostluk, soframızdan bolluk, ömrümüzden mutluluk ve neşe eksik olmasın! Günaydın hafta sonu.

Tüm olumsuz yorgunluklara inat, bu cumartesi hepinize. Bolca teselli ve güç veren, yüreğimizi hafifleten, yüzümüzü güldüren, güneşli, güzel dostça sevgi ve umut dolu huzur ve mutluluk dolu bir hafta sonu diliyorum.

– Bir hafta içi yoğunluyla başlar her güzel gün, gün güzel olunca umut da özel olur Umutlarınızın sevgiyle, barışa, huzura cevap bulacağı bir cumartesiye, selam olsun. Gelecek hafta sonuna. Mutlu akşamlar. Neşeli ve huzurlu hafta sonları geçirmek dileğiyle aşkım.

Hafta Sonu Sözleri, yazımız da derlediğimiz en güzel hafta sonu sözlerine ulaşabilirsiniz. Sizde hoşunuza giden hafta sonu sözlerini arkadaşlarınıza göndererek onları da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Koray Avcı Sözleri