Evlilik Yemini Sözleri

BY ADMİN 7 Ocak 2019

Evlilik Yemini Sözleri En Anlamlı Evlilik Yemini Sözleri, sayfamız da derlediğimiz en güzel evlilik yemini sözlerini bulabilirsiniz.

Evlilik Yemini Sözleri En Anlamlı Evlilik Yemini Sözleri

EVLİLİK YEMİNİ MESAJLARI

Evlilik Yemini Sözleri

Sayfa İçeriği: Evlilik Yemini Sözleri 2019, Evlilik Yemini Sözleri Yeni, Evlilik Yemini Sözleri Kısa, Evlilik Yemini Sözleri Facebook, Evlilik Yemini Sözleri Anlamlı, Evlilik Yemini Sözleri Komik, Evlilik Yemini Örnekleri, Evlilik Yemini Resmi, Evlilik Yemini Mesajları

Sitemiz üzerin de hazırladığımız en güzel evlilik yemini sözlerini bulabilirsiniz. Sizde beğendiğiniz evlilik yemini sözlerini arkadaşlarınızla paylaşarak, onları da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. Birbirinden güzel evlilik yemini sözlerini yazımızın devamına giderek ulaşabilir vede arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sizde evlilik yemini sözlerinden haberdar olmak için sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

EN GÜZEL EVLİLİK YEMİNİ SÖZLERİ

Artık yağmurda hiç ıslanmayacaksınız; çünkü her biriniz bir diğeriniz için sığınak olacaksınız. Artık hiç üşümeyeceksiniz; çünkü her biriniz bir diğeriniz için sıcaklık olacaksınız. Artık hiç yalnızlık çekmeyeceksiniz; çünkü her biriniz bir diğerinize yoldaş olacaksınız. Artık bir bedensiniz; çünkü önünüzde tek bir hayat var. Şimdi yuvanıza gidin, birlikteliğinize tanık olacak günlere başlayın. Her gününüz mutlulukla dolsun, ömrünüz mutlulukla uzasın.

– Sürekli şikayet etmeyeceğime, kredi kartlarını çökertip seni üzmeyeceğime, sık sık ağlayarak annemin evine gitmeyeceğime, pahalı hediyeler istemeyeceğime, alışveriş konusunda seni yormayacağıma, her gün sana mükellef sofralar hazırlamaya çalışacağıma, seni anlamaya çalışacağıma, hayatım boyunca seni seveceğime söz veriyorum.

Futbol maçlarını seni sıkacak kadar izlemeyeceğime, televizyon kumandasını arada bir sana vereceğime, fazla mesai bahanesiyle arkadaşlara uymayacağıma, kayınvalidemin ev ziyaretlerinden rahatsız olmayacağıma, özel gün ve haftalarımızı asla unutmayacağıma, arada sırada da olsa sana hediyeler alacağıma, seni daima koruyup kollayacağıma.

– Seni anlamaya çalışacağıma, ev işlerini öğrenmene yardımcı olacağıma, arada sırada da olsa sana hediyeler alacağıma, bazen evde yiyeceğimiz türden yemekler hazırlayacağıma, kötü günlerinde ve hastalıkta anne-babanı arayarak sana bakmaya gelmelerine izin vereceğime yemin ederim.

Akrabalarının yanında iç çamaşırı veya pijamamla dolaşmayacağıma, perdeleri asarken merdiveni tutarak yardımcı olacağıma, maç izlerken kritik anlarda ekran önünden geçmene komşularımızı rahatsız etmeden tepki göstermeye söz veriyorum.

– Ömür boyu sevmeye, tuvaleti temizlemeye, ölene kadar yemek yapmaya, kokan çoraplarını salondan toplamaya ve tv kumandasına elveda demeye yemin ederim.

EVLİLİK YEMİNİ ANLAMLI SÖZLERİ

Salonun ortasına bıraktığın çoraplarını her zaman, hiç üşenmeden çamaşır makinesine atacağıma söz veriyorum. Düğün salonu bir anda sessizliğe bürünür.

– Hastalıkta ve sağlıkta, iyi günde ve kötü günde, yoksullukta ve bollukta, ölüm mctuncer.com bizi ayırana kadar seni seveceğime yemin ederim.

Sofrayı toplarken sana yardım edeceğime ve tabağımı lavaboya değil, bulaşık makinesine yerleştireceğime söz veriyorum.

– Birlikte oyun oynarken bunun bir oyun olduğunu unutmayacağıma ve gaza gelip seni yenmeyeceğime söz veriyorum.

İzlemeyi çok istediğin romantik komedi filmini seyrederken uyuya kalmayacağıma söz veriyorum.

– Ben araba kullanırken “ay biraz yavaş gitsen” demene sinirlenmeyeceğime söz veriyorum.

Tavla oynarken taşlarını kırmayacağıma söz veriyorum.

– Biz tartışırken önce aç olup olmadığını öğreneceğime söz veriyorum.

Sen maç izlerken televizyonun önünden geçmeyeceğime söz veriyorum.

– Buzdolabında yarım kalmış sütü bitirmeden yeni bir kutu süt açmayacağına söz veriyor musun?

Regl dönemim için aldığım gofret, çikolata, şeker ve bilimum tatlıları yemeyeceğine söz veriyor musun?

– Diş macunu tüpünü ortadan değil her medeni insan gibi dibinden başlayarak sıkacağıma söz veriyorum.

Evde baş başayken “baş ağrılarımı” bahane etmemeye, her gece içkim bittikten sonra uygulayacağım şiddetin ölçüsünü kaçırmayacağıma söz veriyorum.

– Senin hayatı sevmene yardımcı olacağıma, sana her zaman sevgiyle dokunacağıma ve aşkın gerektirdiği sabrı göstereceğime yemin ederim.

EVLİLİK YEMİNİ ÖRNEKLERİ

Hasta olmadığım sürece seninle pembe dizi izleyeceğim ve diziyi izlerken yüksek sesle yorum yapacağıma söz veriyorum. Mesela; ” Tuh Allah seni kahretmesin bu o adama yapılır mıydı?”

– Evlilik yıldönümlerimizde anne-babanı çaya davet edeceğime, nadiren de olsa TV kumandasını sana vereceğime, fırsat olursa çamaşırları yıkayıp, ütüleyeceğime, senede bir de olsa ailene telefon etmene izin vereceğime söz veriyorum.

Pantolon cepleri ve evraklarını her gün karıştırmayacağıma, fırsat buldukça seninle alışverişe çıkıp somurtmayacağıma, ailen geldiğinde onlara mutfaktaki eşyaların yerlerini bulmakta yardımcı olacağıma söz veriyorum.

– Yorgun olsam dahi seninle her zaman alışveriş merkezlerini gezeceğime, almayacağın kıyafetleri deneme kabininde saatlerce deneyip zamanımızı harcamana ve tüm bunlar için sana tek kelime bile etmeyeceğime söz veriyorum.

Evlilik Yemini Sözleri, sayfamız da düzenlediğimiz evlilik yemini sözlerine ulaşabilir vede sosyal ağlarınız da kullanabilirsiniz. En güzel evlilik yemini sözleri için sayfamızı takip edebilir, beğendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Sevgiliye Aşk Notları