En Güzel Sevgililer Günü Sözleri

BY ADMİN 13 Şubat 2018

En Güzel Sevgililer Günü Sözleri En İçten Sevgiliye Sözler, Sevgilinize 14 şubata özel en güzel sevgililer günü sözlerini sayfamızdan bulabilirsiniz.

En Güzel Sevgililer Günü Sözleri En İçten Sevgiliye Sözler

EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

En Güzel Sevgililer Günü Sözleri

Sayfa İçeriği: En Güzel Sevgililer Günü Sözleri Facebook, En Güzel Sevgililer Günü Sözleri 2018, En Güzel Sevgililer Günü Sözleri Uzun, En Güzel Sevgililer Günü Sözleri Romantik, En Güzel Sevgililer Günü Sözleri Anlamlı, En Güzel Sevgililer Günü Sözleri Kısa, En Güzel 14 Şubat Sözleri, En Güzel Sevgililer Günü Sözleri

Sevgilinize en güzel sevgililer günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Sevdiğinize sevgililer günü için en güzel sevgililer günü mesajlarına yazımızdan ulaşmanız mümkün. Sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel sevgililer günü sözlerini derleyip, topladık sevgilinize içlerinden güzel olanları seçip paylaşabilir kalbinde yer edebilirsiniz.

ANLAMLI EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki. Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum.

– Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını. Mucuk!

Bir 14 Şubat sabahı yine. Düşünüyorum da sensiz mi geçecek acaba sevgilim bugün görebilecek miyim bilmiyorum, seni tutup ellerini sarılıp belki de, söylemek istiyorum ne kadar sevdiğimi, kollarımda olacak mısın sevgililer gününde. Bir demet gül ile bekleyeceğim seni, sadece ben ve özlemlerim olacak.

– Yine bir sevgililer günü, böylesine güzel bir günde bitip tükenmeyen yollardayım sevgilimin kollarında olmak varken uzaklardayım. Böyle bir günde yine isyanlardayım çaresizce sevdiğimden ayrı.

Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum. Sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum. Soru sorma cevabını bilmiyorum. Bildiğim tek şey seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

– Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak. Ve diyeceksin ki. Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel… Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

– Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

ROMANTİK EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ SÖZLERİ

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

– Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için aşığım sana. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

– Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Bazı insanların sesinde mutluluk gizli… İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

– Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, mctuncer.com bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Çiçek dalda sen yanımda koklanınca güzel dünya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

– Bazen sorarlar, “Hayatında biri var mı?” diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak… Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

– Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

ETKİLEYİCİ EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ SÖZLERİ

Bir güzele güzelliğini hatırlatmak isterdim aynalardan evvel. Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.

– Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem.

Hayatıma giren en güzel varlıksın. Hep öyle kalacaksın. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

– Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Sevmek daima birlikte olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum bir tanem.

– Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

En Güzel Sevgililer Günü Sözleri sayfamızda siz değerli dostlarımıza en güzel sevgililer günü sözlerini bulabilirsiniz. Sizde sevgilinize romantik sevgililer günü sözleri paylaşmak istiyorsanız yazımızda sizin için en güzel sevgililer günü mesajları bulunmaktadır. En güzel sevgililer günü sözleri yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. En güzel sevgililer günü sözleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Sevgililer Günü Sözleri