Babaya Güzel Mesajlar

BY ADMİN 24 Kasım 2021

Babaya Güzel Mesajlar En Güzel Babaya Güzel Mesajlar, sayfamız da düzenlediğimiz, birbirinden anlamlı babaya güzel mesajlara ulaşabilir vede sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz.

Babaya Güzel Mesajlar En Güzel Babaya Güzel Mesajlar

Babaya Güzel Mesajlar 2021

Babaya Güzel Mesajlar

Sayfa İçeriği: Babaya Güzel Mesajlar, Babaya Güzel Mesajlar 2021, Babaya Güzel Mesajlar Yeni, Babaya Güzel Mesajlar Kısa, Babaya Güzel Mesajlar Uzun, Babaya Güzel Mesajlar Özlü, En Güzel Babaya Güzel Mesajlar, Anlamlı Babaya Güzel Mesajlar, Babaya Güzel Mesajlar Whatsapp

Sayfamız üzerinde yer alan babaya güzel mesajlardan hoşunuza gidenleri, sosyal ağlarınız da paylaşabilir vede arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Sizde babaya güzel mesajlar yazımız da beğendiğiniz sözleri, sevdiklerinizle paylaşabilir vede sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. En güzel babaya güzel mesajlara yazımızın devamına giderek ulaşabilir vede sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz.

Anlamlı Babaya Güzel Mesajlar

Seni anlatırken sözcükler boğazıma diziliyor, kelimelerim kifayetsiz kalıyor canım babam. Sen benim en büyük öğretmenimsin. Seninle birlikte bu hayatın farklı yüzlerini keşfettim ben ve bu yolculuk boyunca benim ellerimi tutmaktan hiç vazgeçmedin.

– Keşke zamanı geriye döndürebilsek ve tüm geçmişi geri getirebilsek… Keşke sen yine yanımda olsan ve tutabilsen ellerimden… Seni çok özledim canım babam. Bana şimdi çok uzak da olsan seni sevmeye aşığım.

Yolumu aydınlatan en değerli ışığımsın, babamsın, atamsın. Senin yerin benim başımın üstünde canım babam. Seninle birlikte hayat çok daha kolay… İyi ki varsın, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam.

– Benim gökyüzümdeki en kocaman ve en çok parlayan yıldız sensin babacığım. Ömrüm boyunca senin yolundan yürüyüp, senin gibi kocaman yürekli bir insan olmaya çalıştım. Seni çok seviyorum canım babam.

Daha küçücükken tanıştım seninle ve bak şimdi kocaman oldum. Senin öğrettiklerinle tanıdım hayatı ve hep o şekilde yoluma devam ettim. İyi ki vardın canım babam… Seni çok seviyorum.

– Bana güllerin en güzelini getirmeyin, bana yolların en kolayını göstermeyin. Bana babamın kokusunu getirin, ona giden yolları gösterin.

Bana hayatı öğreten, zor zamanlarda yardımıma koşan, hiçbir zaman bir kere dahi öf demeyen adam canım babam seni çok seviyorum.

– Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil, seni çok özledim babacığım.

Babaya Güzel Mesajlar Kısa

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. İyi ki varsın canım babam!

– Artık yürümeyi öğrendim. mctuncer.com Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba!

Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim babam!

– Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim baba.

– Baba omzu diye bir yer var. İliklerine kadar huzuru hissettiğin.

Baba, fani hayatın, terbiye vereni ise, ebedi hayatın sebebidir.

– Gözlerimin baktığı yerde olmasan da, daldığı yerdesin babam!

Senin sonsuz ve sınırsız bir sevgiyle seviyorum canım babam.

– Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz.

– Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır.

Bana bir bayram verin, içinde babam olsun.

– Babamı özlemek mi? Gölgesini görsem sarılırım!

Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter.

– Hayatımda okuduğum en güzel kitapsın babam. İyi ki varsın!

Bazı süper kahramanların pelerinleri yoktur. Onlara baba denir!

– Bir babanın kızına sadece sesiyle bile verdiği huzur ömre bedel!

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım.

– Bana eksikliklerini sorma hayat… Babam derim tamamlayamazsın.

Babaya Güzel Mesajlar Yeni

Senin evladın olduğum için Allah’ıma sonsuz şükürler olsun. Babacığım!

– İyiliklerin en güzel, kişinin babasının dostlarıyla ilişkileri, dostluğu sürdürmesidir.

Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın.

– Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam.

Her kızın ilk aşkı babasıdır, sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım.

– Seninle doluyor içim; neşenle ve sevginle. Öyle güzel yansıtıyorsun ki içindeki sevgiyi bana. Sen beni sevdikçe dünya benim için daha bir güzel dönüyor canım babam.

Benim için öyle güzel bir örneksin ki babam, seninle birlikte dünyanın tüm güzelliklerini keşfediyorum. Sen benim en vazgeçilmezimsin, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam.

– Benden ne kadar uzak olursan ol, senin sevgini ve ilgini her zaman kalbimin tam içinde hissettim ben canım babam. Senin çocuğun olmak bana hep mutluluk verdi. Seni çok seviyorum.

İlk adımımı attığım günden beri ellerimi hiç bırakmayan babam. En kötü ve en güzel anımda hep yanımda olduğun için sana binlerce kere teşekkürler. Sen benim en büyük kahramanımsın.

– Dünyanın en iyi babası sensin benim bir tanecik babam. Sen, dünyanın en iyi hikaye anlatan adamı ve en iyi huzur verensin. Sen benim gözümün nuru, en değerli parçamsın. Seni çok seviyorum benim aslan babam.

Sesin öyle bir huzur veriyor ki babam, küçük bir çocuk gibi hikâyelerinde tekrar uykuya dalmak istiyorum. Yanında geçmişe dönüyorum ve seninle tekrar çocuklaşıyorum. Seni çok seviyorum… İyi ki varsın benim bir tanecik babam.

– Sendin benim ilk kahramanım ve hayatımı neşelendiren en uzun ve en güçlü adam. Seninle birlikte neler öğrendim neler… Dizlerim her kanadığında pansuman yapan, her ateşim çıktığında sabaha kadar başımda bekleyen muhteşem adam.

Babaya Güzel Mesajlar, sayfamız da derlediğimiz birbirinden anlamlı babaya güzel mesajlara ulaşabilirsiniz. Sizde beğendiğiniz babaya güzel mesajları arkadaşlarınıza gönderebilir vede onları da babaya güzel mesajlar sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. Babaya güzel mesajlar ile ilgili sözler biliyorsanız bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Aşk İlanı Mesajları