Freddie Mercury Mesajları

BY ADMİN 11 Şubat 2024

Freddie Mercury Mesajları Freddie Mercury Mesajları 2024, sayfamızda hazırlamış olduğumuz anlamlı freddie mercury mesajlarına ulaşabilir vede arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Freddie Mercury Mesajları Freddie Mercury Mesajları 2024

Freddie Mercury Mesajları 2024

Freddie Mercury Mesajları

Sayfa İçeriği: Freddie Mercury Mesajları, Freddie Mercury Mesajları 2024, Freddie Mercury Mesajları Kısa, Freddie Mercury Mesajları Uzun, Freddie Mercury Mesajları Yeni, Freddie Mercury Mesajları Twitter, Freddie Mercury Mesajları Tiktok, Freddie Mercury Mesajları Telegram, Freddie Mercury Mesajları Whatsapp

Sayfamız da derlediğimiz freddie mercury mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde beğendiğiniz freddie mercury mesajlarını arkadaşlarınıza gönderebilir onları da freddie mercury mesajları sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. En güzel freddie mercury mesajlarını sayfamız aracılığı ile ulaşmanız mümkün. Sizde beğendiğiniz freddie mercury mesajlarını sosyal ağlarınız da kullanabilirsiniz. Yazımızın devamına giderek hoşunuza giden freddie mercury mesajlarını arkadaşlarınıza gönderebilir vede sayfamızı takip edebilirsiniz.

Anlamlı Freddie Mercury Mesajları

Dilerim ki hepiniz kahvaltıda şampanya içersiniz.

– “Bazı şarkıcıların harika teknikleri; bazılarının da seslerinde belli bir kalitede olan stilleri vardır. Freddie Mercury gibi bazı müzisyenler bu iki özelliğe birden sahipler.”

Birkaç arkadaşım var, büyük bir evim ve de istediğim zaman istediğim yere gidebiliyorum..ama ne kadar çok paran olursa o kadar da üzüntün oluyor. Benim de bir şekilde çok param var. / Freddie Mercury

– Para kazanmayı seviyorum, bir yerlere gidip bir sürü şey almaya bayılıyorum.

Bir gitar kahramanı olmak için hiçbir zaman bir çaba göstermedim çünkü o kahrolası gitarı çalamıyorum!

– Kahrolası ölene kadar beraber olacağız, bundan eminim. Hep gitmek istiyorum ama izin vermiyorlar!

Queen’in konsepti kral ve kraliçelerle ilgili. göz kamaştırıcılık bizim bir parçamız ve biz beyfendi olmak istiyoruz.

– Ara mutluluk alamaz ama kesinlikle onu verebilir!

Ses aralığı 4 oktav ve üstüne kadar çıkabilen ender insanlardandı.

– Sahnede o kadar güçlüyüm ki sanki bir canavar yarattım. Şarkı söylerken çok dışa dönügüm, ama aslında içimde çok farklı biriyim. / Freddie Mercury

İnsanların bir queen gösterisinden tamamiyle eğlenip gitmesine çok seviniyorum. Bence queen şarkıları saf kaçışlar, güzel bir filmi görmek gibi. / Freddie Mercury

– Bir muz ağacı olduğumu düşünüyorum.

Bir gitar kahramanı olmak için hiçbir zaman bir çaba göstermedim çünkü o kahrolası gitarı çalamıyorum!

– Belki insanlar beni kınayacak, ama pek kitap okumam.

Sadece benim biliyor musun, sadece benim. Bazen çok düzensizim, bazen çok düzenliyim ve sadece benim.

Freddie Mercury Mesajları Yeni

Hayatı tamamıyla yaşıyorum. Benim için her gün bir Fashing. (Fashing bir Alman festivalidir.)

– Son iki hafta boyunca basında yapılan yoğun varsayımlar üzerine, testlerimin HIV pozitif çıktığını ve AIDS taşıdığımı onaylıyorum. Bu bilgiyi bugüne dek gizli tutmamın, mctuncer.com yanımdakilerin mahremiyetini korumak adına doğru olacağını düşünmüştüm. Fakat artık, dostlarımın ve dünya çapındaki hayranlarımın gerçeği bilme vakti gelmiştir ve umarım herkes bu korkunç hastalıkla mücadelede doktorlarıma katılacaktır. Mahremiyetim benim için her zaman önemli olmuştur ve fazla röportaj vermememle ünlüyümdür. Bu tutumum bundan sonra da böyle devam edecektir, lütfen anlayışla karşılayın.

Para mutluluk alamaz ama kesinlikle onu verebilir!

– Bu kadar başarılı olmamızın nedeni tabi ki benim genel karizmam.

Bir gitar kahramanı olmak için hiçbir zaman bir çaba göstermedim çünkü o kahrolası gitarı çalamıyorum! / Freddie Mercury

– Dilerim ki hepiniz kahvaltıda şampanya içersiniz.

Şu bu anlama mı geliyor, bu şu anlama mı geliyor, tek bilmek istedikleri şey bunlar. Boşver onları tatlım. Bence eğer bir şaire kendi yapıtını analiz etmesini sormayı göze alırsan sana şu cevabı verecektir: Eğer orda var diyorsan tatlım, ordadır.

– Para kazanmayı seviyorum, bir yerlere gidip bir sürü şey almaya bayılıyorum.

Şu bu anlama mı geliyor, bu şu anlama mı geliyor, tek bilmek istedikleri şey bunlar. Boşver onları tatlım. Bence eğer bir şaire kendi yapıtını analiz etmesini sormayı göze alırsan sana şu cevabı verecektir: eğer orda var diyorsan tatlım, ordadır.

– Kahrolası ölene kadar beraber olacağız, bundan eminim. Hep gitmek istiyorum ama izin vermiyorlar!

Son iki hafta boyunca basında yapılan yoğun varsayımlar üzerine, testlerimin HIV pozitif çıktığını ve AIDS taşıdığımı onaylıyorum. Bu bilgiyi bugüne dek gizli tutmamın, yanımdakilerin mahremiyetini korumak adına doğru olacağını düşünmüştüm. Fakat artık, dostlarımın ve dünya çapındaki hayranlarımın gerçeği bilme vakti gelmiştir ve umarım herkes bu korkunç hastalıkla mücadelede doktorlarıma katılacaktır. Mahremiyetim benim için her zaman önemli olmuştur ve fazla röportaj vermememle ünlüyümdür. Bu tutumum bundan sonra da böyle devam edecektir, lütfen anlayışla karşılayın.

Freddie Mercury Mesajları Kısa

Dişlek olmamdan hoşlanmıyorum. Onları yaptırıcam ama daha vaktim olmadı. Onun dışında… Mükemmelim.

– Bu kadar başarılı olmamızın nedeni tabi ki benim genel karizmam.

Sadece benim biliyor musun, sadece benim. bazen çok düzensizim, bazen çok düzenliyim ve…sadece benim.

– Bugünü boşver, önemli olan yarın.

Daha büyük, daha iyi her şeyde.

– Ben star olmayacağım, ben efsane olacağım.

Belki insanlar beni kınayacak, ama pek kitap okumam.

– Her halde konuştuğum en son insan olduğun için en iyi röportajı elde edeceksin tatlım. Dünyayı değiştirmeye çalışmıyorum. Benim için mutluluk en önemli şey ve eğer mutluysam bunu işlerimde görebilirsin. Sonuç olarak en sonunda tüm yanlışlar ve bahaneler benim üstüme oluyor. Dürüst olmayı seviyorum ve ilgilendiğim kadarıyla yıllara sığdırabileceğim kadar eğlence ve güzel zaman sığdırmaya çalışıyorum. İşte gördün mü, artık bunu kaydettin. Kullan bunu. Bir röportajda çok tutkulu olmaya en fazla bu kadar yaklaşabildim. Ne kadar kaldı? Hadi ama ben sıkılıyorum.

Kahrolası ölene kadar beraber olacağız, bundan eminim. Hep gitmek istiyorum ama izin vermiyorlar!

– Modern tüketime yönelik şarkılar yazmaktan hoşlanıyorum.İnsanlar dinledikten sonra kullanılmış bir mendil gibi atıp bir sonrakine geçebilsinler diye.

Ben çok duygusal biriyim, çok uçlarda yaşayan biriyim ve bu genellikle beni ve çevremdekileri mahvediyor.

– Dilerim ki hepiniz kahvaltıda şampanya içersiniz. / Freddie Mercury

Bir k*ltak olmak hoşuma gidiyor. Kaltaklar tarafından çevrelenmek de hoşuma gidiyor. Sıkıntı dünyadaki en büyük hastalık tatlım. Bazen hayatın bir yerden bir yere koşuşturarak sıkılmaktan daha fazla bir şey olması gerektiğini düşünüyorum. / Freddie Mercury

– Bence eğer bir şaire kendi yapıtını analiz etmesini sormayı göze alırsan sana şu cevabı verecektir: eğer orda var diyorsan tatlım, ordadır.

Ben sadece müzik *r*spusuyum, canım!

Freddie Mercury Mesajları Uzun

Şu bu anlama mı geliyor, bu şu anlama mı geliyor, tek bilmek istedikleri şey bunlar. Boş ver onları tatlım. Bence eğer bir şaire kendi yapıtını analiz etmesini sormayı göze alırsan sana şu cevabı verecektir: Eğer orada var diyorsan tatlım, oradadır.

– Dişlek olmamdan hoşlanmıyorum. Onları yaptıracağım ama daha vaktim olmadı. Onun dışında… Mükemmelim.

Devasa olacağımı düşünmüştüm ve olduk.

– Aynen gerçek kraliçe gibi yanımda hiç para taşımam. Eğer bir mağazada bir şey beğenirsem, hep bizim ekipten birinin almasını istiyorum.

Mercury’nin ses tonu, tanrılar tarafından verilmiş bir hediye gibiydi. “İyi ki doğdun” şarkısını söylediğinde bile, insanlar kendilerinden geçebilirdi.

– Sahnede o kadar güçlüyüm ki sanki bir canavar yarattım. şarkı söylerken çok dışa dönüğüm, ama aslında içimde çok farklı biriyim.

Freddie Mercury Mesajları, sayfamız da derlediğimiz en güzel freddie mercury mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde sosyal ağlarınız da freddie mercury mesajlarından hoşunuza gidenleri kullanabilir vede arkadaşlarınızın da sayfamızdan haberi olmasını sağlayabilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Robin Sharma Mesajları