Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar

BY ADMİN 10 Haziran 2024

Eşe Doğum Günü ile ilgili Mesajlar Eşe Doğum Günü Mesajları 2024, sayfamızda düzenlemiş olduğumuz en güzel eşe doğum günü ile ilgili mesajları bulabilir vede sosyal ağlarınızda arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Eşe Doğum Günü Mesajları 2024

Eşe Doğum Günü ile ilgili Mesajlar

Sayfa İçeriği: Eşe Doğum Günü ile ilgili Mesajlar, Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar 2024, Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Kısa, Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Uzun, Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Yeni, Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Whatsapp, Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Facebook, Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Tiktok, Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Telegram

Sayfamız da hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel eşe doğum günü ile ilgili mesajları bulabilirsiniz. Sizde hoşunuza giden eşe doğum günü ile ilgili mesajları sosyal ağlarınız da paylaşarak arkadaşlarınızı sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. En güzel vede anlamlı eşe doğum günü ile ilgili mesajları yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Güncel eşe doğum günü ile ilgili mesajlardan haberdar olmak için sayfamızı takip edebilir vede sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

En Güzel Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar

Nasıl ki bir çiçek susuz yaşayamazsa, güneş doğmadan piknikler olmazsa, denizler olmadan karalar birleşmezse sen olmadan da ben olamazdım sevgili kocam. Allah beni, sen varsın diye yaratmış. İyi ki doğmuşsun, nice güzel senelere bir tanem.

– ”Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin aşkım seni çok seviyorum.”

Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun.

– Bir hayal kurdum yıllar önce; evim, karım ve çocuklarım… Sonra sen çıkageldin ve birleşti hayatlarımız. Şimdi yıllar önce kurduğum hayale bakıyorum da ne kadar toymuşum. Hayalimdeki eşim, senin yanından bile geçememiş… Seni seviyorum canım karıcım, nice güzel senelere…

”Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi. Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım.”

– Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

”Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli…”

Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Kısa

Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık.

– ”Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, mctuncer.com umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.”

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

– ”Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. İyi ki doğdun canım.”

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

– ”Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara…”

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara…

– ”Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere…”

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

– ”Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.”

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin. Nice senelere…

– ”Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.”

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin aşkım seni çok seviyorum.

– ”Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun…”

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Yeni

”Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.”

– Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

”İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim.”

– İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim.

”Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara…”

– Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun..

”Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara…”

– Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.

”İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonlarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…”

– Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem…

Bu dünyada senden daha önemli hiçbir şeyim olmadı. Hayatımın aşkı, göz bebeğim iyi ki yanımdasın. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel senelere…

– Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Yeter ki nefesini hissedeyim, sesini duyayım, kokunu içime çekeyim bir tanem. Dünyada senden başka her şey teferruat… Seni çok seviyorum canım kocam. İyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun…

– Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Umutlarımın bittiği, gözyaşlarımın çaresiz kaldığı her durumda sen vardın yanımda. Neler paylaştık birlikte, nelere göğüs gerdik. Hayatımın her anında seninle yan yana nefes almak istiyorum bir tanem. Doğum günün kutlu olsun biricik eşim.

– Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Uzun

Senden önce ne çiçeğin rengi farklıydı ne de derinliği denizlerin, ne gökyüzündeki bulutlar benziyordu kalplere ne de yağmurlar bu kadar ılıktı. Sen geldin ve değişti dünyam. İyi ki geldin biricik karıcığım, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun benim kraliçem.

– Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.

Her insanın bir amacı olmalı bu hayatta. Benim amacım da seni, nefes aldığım müddetçe dünyanın en mutlu insanı yapabilmek. İyi ki doğmuşsun canım karıcım, nice güzel senelere hep birlikte…

– Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Sen benim tüm dünyamsın canım karıcım, nice güzel senelere…

– Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!

Ruhumdan anlayan en mükemmel adam, iyi ki doğdun. Nice güzel senelere…

– Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Canımdan çok sevdiğim bir tanecik eşim, tüm ömrümüz boyunca, soğuk bir kış gününde açan güneş kadar sıcak gözlerinle bak bana. Nice güzel senelere…

Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Etkileyici

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

– Dünya yıkılsa altında kalmaya razıyım, yanımda sen olacaksan bir tanem. Doğum günün kutlu olsun ömrüm…

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

– Kendimi hiç sorgusuz sualsiz teslim edebileceğim kadınım. Tüm duygularımın karşılığısın. Doğum günün kutlu olsun benim güzel menekşem.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

– Tüm çiçekler ayrı kokar, sen ise tüm kokuların en güzel notasısın. İyi ki doğmuşsun canım karıcığım, nice güzel senelere…

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum… Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

– Nereye gidersem gideyim tüm yollarım sana çıkıyor, tüm oklar seni gösteriyor. Doğum günün kutlu olsun canım eşim…

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar Damar

Doğduğun gün dünyanın nefes alışı, dönüş hızı değişti. Senin enerjinle şiirler baştan yazıldı sanki… İyi ki doğdun ve iyi ki benimle hayatını birleştirdin biricik mutluluğum, birlikte nice güzel senelere…

– “Aşktan yana söz duyunca ben hep seni düşünürüm. Doğum günün kutlu olsun hayatım, iyi ki varsın.”

Eğer sen bir tarif olsaydın, tarifini sadece benim bildiğim dünyadaki en lezzetli tatlı olurdun canım sevgilim. Bir çikolatadan daha güzel bir çiçekten daha renkli bir parfümden daha güzel kokan canım karım iyi ki doğdun…

– Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara…

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle inş bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

– ”Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim. İyi ki doğdun aşkım.”

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem…

Eşe Doğum Günü İle İlgili Mesajlar, sayfamız da düzenlemiş olduğumuz birbirinden anlamlı eşe doğum günü ile ilgili mesajlara ulaşabilirsiniz. Sizde beğendiğiniz eşe doğum günü ile ilgili mesajları sevdiklerinizle paylaşabilir vede onları da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Kayınvalideye Doğum Günü İle İlgili Mesajlar