Barışma İle İlgili Mesajlar

BY ADMİN 21 Mayıs 2020

Barışma ile ilgili Mesajlar Barışma İle İlgili Güzel Mesajlar, sayfamız da düzenleyip hazırlamış olduğumuz barışma ile ilgili güzel mesajları bulabilirsiniz.

Barışma İle İlgili Mesajlar Barışma İle İlgili Güzel Mesajlar

BARIŞMA İLE İLGİLİ ANLAMLI MESAJLAR

Barışma ile ilgili Mesajlar

Sayfa İçeriği: Barışma ile ilgili Mesajlar 2020, Barışma İle İlgili Mesajlar Yeni, En Güzel Barışma İle İlgili Mesajlar, Barışma İle İlgili Mesajlar Whatsapp, Barışma İle İlgili Mesajlar Facebook, Barışma İle İlgili Mesajlar Twitter, Barışma İle İlgili Mesajlar Özlü, Barışma İle İlgili Anlamlı Mesajlar, Barışma İle İlgili Güzel Mesajlar

Sayfamız da derleyip, düzenlediğimiz en güzel barışma ile ilgili mesajlar yer almakta. Sizde hoşunuza giden barışma ile ilgili mesajları küs olduğunuz kişilere gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz barışma ile ilgili mesajları sosyal ağlarınız da paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz. En güzel barışma ile ilgili mesajlar yazımızın devamın da yer almakta. Sizde yazımızın devamına giderek, beğendiklerinizi sevdiklerinizle paylaşarak yeni barışma ile ilgili mesajlardan haberdar olabilirsiniz.

BARIŞMA İLE İLGİLİ MESAJLAR 2020

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum…

– Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olmanı istemiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum. Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum

– Bir ip yumağı yapalım dertleri üstünü barış duygularımızla bağlayıp kimsenin göremeyeceği kadar uzaklara götürelim ve orda imha edelim dertleri barışlar kalsın hayatımızda.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim

– Barışalım artık bir tanem. Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

BARIŞMA İLE İLGİLİ MESAJLAR ÖZLÜ

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

– Seni severken yüzünü görememek üzüyor beni barış dualarıyla yalvarıyorum Allah’ıma ne olur affet beni bir tanem hadi gel barışalım…

Barış ve mutlu bir hayat istiyorum seninle ayrılıkların olmadığı kalplerin kırılmadığı hayatı paylaşmak istiyorum seninle bebeğim.

– Barışmak için önerin varsa söyle yapayım. Bu can sensiz olamıyor, sevgin olmadan yaşayamaz anla artık canım.

Sevmek affetmektir sevmek anlamaktır sevmek gerektiği zaman barışmak için yeşil ışık yakmaktır hadi sevdiğini göster beni.

– Barış içinde kalsın ellerimiz ayrılık mctuncer.com görmesin gözlerimiz ben seni seviyorum barışmanı bekliyorum.

Sana sevgi ve barış dolu duygularımla geliyorum belki çocukluk yaptım af diliyorum aşkım barışalım hadi…

– Sevmek affetmektir sevmek anlamaktır sevmek gerektiği zaman barışmak için yeşil ışık yakmaktır hadi sevdiğini göster beni.

Barışmak için ilk adımı benden bekleme kalbinin sesini dinle adımlarınla sesini dinlet kalbime…

– Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm ne olur affet beni…

Seni kıracağıma keşke kafamı kırsaydım. Ayılık ettim affet.

– Bir öküzlük edip seni kırdım biliyorum, ama sen de benim seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun. Bir büyüklük edip şu öküzü affet…

Affetmek büyüklüktür aşkım affet beni barışalım hadi güldür ağlayan yüzümü…

– Hayatta 3 dileğim var sen, mutluluk ve barış başka bir şey istemiyorum hayattan.

Büyük umutlarımı kırma ne olur hadi barışalım sevgimiz için büyük bir adım atalım.

– Bir yanda ayrılıklar bir yanda barışlar bırak şu ayrılıkları gel barışalım hayatım.

Gel eskisi gibi olalım affet beni ne olur hadi barışalım…

– Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor.

Barış dolu bir yıl geçirmek istiyorum seninle kavgalar hüzünler istemiyorum anılarımda sadece ikimiz olalım mutlu olalım acımasız hayatta!

– Hayatıma barış getirdin mutluluk getirdin hayatıma renk getirdin hayatıma yeniden beni getirdin seviyorum seni bebeğim barış dolu meleğim.

Ben seni asi kalbinle hırçın duygularınla sevdim barışmak için sana feryat etmeyi sevdim bebeğim hadi gel barışalım eskisi gibi olalım.

BARIŞMA İLE İLGİLİ MESAJLAR YENİ

Bilirsin bir karıncayı bile incitmezken seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden. Ne olur barışalım artık.

– Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

– Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet. Tekrar yazıyorum, özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

– Öncelikle senden özür dilemek istiyorum. Ancak sana karşı duygularım çok yoğun ve seninle sıkça görüşmek isteğindeyim. Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirsen, lütfen olumlu bir mesaj gönder.

Barışma Mesajları, sayfamız da en güzel barışma mesajlarını bulabilir vede sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. Küs olduğunuz kişilere yazımızdan anlamlı vede etkileyici barışma mesajlarını gönderebilirsiniz. Yeni vede güncel barışma mesajlarını arkadaşlarınıza göndererek onları da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizi facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yada email aracılığıyla yazabilirsiniz. Her türlü soru yada şikayetleriniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer bağlantımız; Soytarı Sözler