Facebook Ne Mutlu Türk'üm Diyene! arabeskrap, arabesk rap, ilahi, ilahi dinle, ilahiler, rapdinle, rapindir, arabesk, aşk sözleri,
mctuncer
mctuncer
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Güveni kırılan erkeğin güveni yeniden nasıl kazanılır öneriler

Birinin size olan güvenini kırdıktan sonra tekrar kazanmak çaba sarfetmek ve sabır göstermek gerekir. Kararlı ve azimli davranarak size önerdiğimiz adımları takip ederseniz, ilişkinizi eskisinden daha iyi bir hale bile getirebilirsiniz.

310621 Güveni kırılan erkeğin güveni yeniden nasıl kazanılır öneriler

Hatanızı kabul edin
Nerede yanlış yaptığınızı düşünün ve hatanızı kabul edin. Özür dilemek, barışma sürecini başlatmak için ilk adım olacak. Karşınızdakini aynı laflarla boğmadan içten bir özür dileyin.

Alttan alın
Unutmayın hatayı yapan kişi sizsiniz, dolayısıyla ilk özrünüzde hemen kucağınıza atlamasını beklemeyin. Ona zaman tanıyın ve bu süre zarfını sabırlı ve nazik bir şekilde onun güvenini kazanmaya çalışarak ve kendi hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaratmaya çalışarak değerlendirin.

Gözle görülür değişiklikler yapın
Büyük değişiklikler bir gecede olmaz. Küçük küçük adımlarla kendinizle ilgili değişiklikler yapmaya başlayın. İlişkiniz sırasında problem yaratan yönlerinizi değiştirmeye çalışın ve onun bunu farketmesini sağlayın.

Detayları atlamayın
Konuşmuyor olsanız bile, onun hayatındaki önemli olayları atlamayın ve her zaman yanında olduğunuzu belli edin.

Asla yalan söylemeyin
Bir kişinin güvenini yalanlarla kazanamazsınız. Karşınızdakine karşı açık olun.

Aynı hatayı tekrarlamayın
Yalan söylemiş, aldatmış, ya da üstünüze vazife olmayan birşeye burnunuzu sokmuş olabilirisiniz. Her ne yaptıysanız bunu asla bir daha tekrarlamayın. Aynı şey yüzünden ancak bir kez affedilebilirsiniz.

Sizde Yorum yapın

Tuncer Yolal - Ağlama Yar 2013 indir
mctuncer