Facebook Ne Mutlu Türk'üm Diyene! arabeskrap, arabesk rap, ilahi, ilahi dinle, ilahiler, rapdinle, rapindir, arabesk, aşk sözleri,
mctuncer
mctuncer
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

E Posta gelen kutusuna nasıl bakılır, email iletilerine bakmak, nerden bakabilirim?

E Posta Gelen Kutusuna Bakma, Bana gönderilen ve yeni gelen hiç okunmamış epostayı açıp bakmak için nereye bakmam gerekiyor?

Windows Mail, programı başlattığınızda ve daha sonra her 30 dakikada bir e‑posta alıp almadığınızı denetler. Aldığınız e‑posta Gelen Kutunuzda görünür. Gelen Kutusu, e‑postaların tutulduğu çeşitli klasörlerden biridir.

Aldığınız e‑postaların listesine bakmak için, Klasörler listesindeki Gelen Kutusu’nu tıklatın. E‑posta iletileriniz ileti listesinde görünür. Liste, postayı kimin gönderdiğini, konuyu ve ne zaman alındığını gösterir.

İletiyi okumak için, ileti listesinden iletiyi tıklatın. İleti içerikleri, Önizleme bölmesindeki ileti listesinin altında gösterilir. İletiyi ayrı bir pencerede okumak için, ileti listesinde iletiyi çift tıklatın.

İletiyi yanıtlamak için, Yanıtla düğmesini tıklatın. Nasıl yanıt yazılacağı ve gönderileceğiyle ilgili bilgi edinmek için, bu makaledeki “E‑posta iletisi oluşturma ve gönderme” konusuna bakın.

Sizde Yorum yapın

Tuncer Yolal - Ağlama Yar 2013 indir
mctuncer